fbpx

Історія Колі

ДІАГНОЗ — Синдром Віскотта-Олдрича

 

Тримісячному Колі Корабельському терміново потрібна допомога — 110 тисяч євро на лікування.

 

Коля тільки нещодавно навчився всміхатися і гратися іграшками, а вже хворіє і щодня приймає антибіотики.

У Колі рідкісне захворювання імунної системи, яке буває у 4-10 дітей з мільйона новонароджених. Воно може призвести до смерті від крововиливів та інфекцій.

На щастя, навіть така рідкісна і страшна хвороба успішно лікується пересадкою донорських стовбурових клітин.

На жаль, зробити пересадку Колі можна тільки за кордоном, у Вероні, а в державному бюджеті на це закінчилися гроші. Чекати наступного року немає часу.

Батьки вже витратили 15 тисяч євро, щоб Колі почали шукати донора. Більше у сім’ї грошей немає, тому надія на нас з вами.

 

Ця біда приходить до Корабельських вдруге — з таким самим захворюванням народився їхній старший син Володя. Хлопчика успішно вилікували пересадкою стовбурових клітин і зараз він здорова, життєрадісна дитина.

Батьки, Сергій та Ольга, багато років не наважувалися на другу дитину, хоча завжди мріяли про велику сім’ю. Мріяв про братика і Володя. Тепер малюк Коля бавиться у своєму ліжечку і усміхається. Аж поки не починають мучити біль і температура.

Цієї весни Володя закінчив молодшу школу. На святковій лінійці, коли діти відпускали в небо повітряні кульки, батько не зміг стримати сліз: «От дав би бог, щоб і з молодшим так!».

Так і буде. Обов’язково.

Якщо ми з вами допоможемо.

 

 

Фото: Анастасія Жмурко

__________

Збір закритий 13.12.2019. Благодійники зібрали для Колі 334 337 грн. Дякуємо!

Трансплантацію Колі оплачує МОЗ. Зібрані кошти ми витратимо на допомогу хлопчику під час лікування або на потреби інших підопічних фонду.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. В окремих випадках сім’ям потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). А інколи в державному бюджеті не вистачає коштів на всіх, кому потрібне закордонне лікування. Тому адресний збір ми відкриваємо на кожну дитину.

__________

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ