fbpx

Історія Колі

ДІАГНОЗ — Синдром Віскотта-Олдрича

 

Тримісячному Колі Корабельському терміново потрібна допомога — 110 тисяч євро на лікування.

 

Коля тільки нещодавно навчився всміхатися і гратися іграшками, а вже хворіє і щодня приймає антибіотики.

У Колі рідкісне захворювання імунної системи, яке буває у 4-10 дітей з мільйона новонароджених. Воно може призвести до смерті від крововиливів та інфекцій.

На щастя, навіть така рідкісна і страшна хвороба успішно лікується пересадкою донорських стовбурових клітин.

На жаль, зробити пересадку Колі можна тільки за кордоном, у Вероні, а в державному бюджеті на це закінчилися гроші. Чекати наступного року немає часу.

Батьки вже витратили 15 тисяч євро, щоб Колі почали шукати донора. Більше у сім’ї грошей немає, тому надія на нас з вами.

 

Ця біда приходить до Корабельських вдруге — з таким самим захворюванням народився їхній старший син Володя. Хлопчика успішно вилікували пересадкою стовбурових клітин і зараз він здорова, життєрадісна дитина.

Батьки, Сергій та Ольга, багато років не наважувалися на другу дитину, хоча завжди мріяли про велику сім’ю. Мріяв про братика і Володя. Тепер малюк Коля бавиться у своєму ліжечку і усміхається. Аж поки не починають мучити біль і температура.

Цієї весни Володя закінчив молодшу школу. На святковій лінійці, коли діти відпускали в небо повітряні кульки, батько не зміг стримати сліз: «От дав би бог, щоб і з молодшим так!».

Так і буде. Обов’язково.

Якщо ми з вами допоможемо.

 

 

Фото: Анастасія Жмурко

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. В окремих випадках сім’ям потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). А інколи в державному бюджеті не вистачає коштів на всіх, кому потрібне закордонне лікування. Тому адресний збір ми відкриваємо на кожну дитину.

__________

Потрібна допомога

УСІ ДІТИ