fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
10 Серпня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон (оновлена)

За сприяння St. Jude Global та Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (ЗУСДМЦ) працює логістичний маршрут для евакуації до закордонних клінік онкохворих дітей, які через російську агресію не можуть отримати необхідне лікування в Україні.

Логістика здійснюється через медичні центри ЗУСДМЦ (Львів, Україна) та UNICORN Clinic (Лодзь, Польща).

Для евакуації дитини потрібно, щоб її лікуючий лікар зв’язався із лікарнею ЗУСДМЦ у Львові. Це можна зробити за електронною адресою Клініки дитячої онкології та ТКМ ЗУСДМЦ [email protected] або у Viber за номером +38 (068) 939 03 49. 

Рішення про евакуацію з урахуванням клінічних потреб та стану дитини ухвалює в.о. директора ЗУСДМЦ Роман Кізима, який керує евакуаційним процесом.

Фонд «Таблеточки» допомагає формувати списки дітей на евакуацію на підставі рішення лікарів, надає інформаційну підтримку для родин онкохворих дітей, які потребують евакуації, а також допомагає фінансово, наприклад, оплатою квитків до Львова. Для отримання допомоги фонду зв’яжіться, будь ласка, за номером +38 (050) 210 10 41 (є Viber).

Читайте також

Новини / 6 Липня 2022

Яку допомогу можуть отримати онкохворі діти за кордоном від фонду «Таблеточки»

Детальніше
Рекомендуємо / 19 Квітня 2022

Інтеграція травматичних переживань у дітей під час війни

Детальніше
Новини / 22 Березня 2022

Вперше Діма поїхав з рідного Чернігова, щоб боротися з раком, вдруге – щоб вціліти від війни. 

Детальніше
ВСІ НОВИНИ