fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

За два тижні до встановлення діагнозу Женя ще стояв на голові на заняттях з хіп-хопу, а потім не міг навіть плеснути в долоні. Так агресивно діяла пухлина у нього в мозку.

Женя мужній хлопчик і знає, чому він в лікарні і яке складне лікування проходить. Він лікується уже рік і дуже хоче до школи, додому, до друзів. Зараз хлопчику не можна ні з ким зайвий раз контактувати, щоб уберегти себе від усіх можливих інфекцій. В лікарні Женя бачиться тільки з вчителькою.

Раніше у Жені улюблений предмет був фізкультура, а тепер – математика. Рахувати Женя любить, а ось писати – ні. Ще йому подобається малювати й ліпити.

Найбільше Женя скучає за футболом і взагалі, щоб самому бігати, ходити, займатися різними справами і мама б не ходила слідом. Важко із повністю здорової дитини раптово стати пацієнтом з великою кількістю обмежень.

Допоможіть Жені і таким дітям, як він, перемогти рак.

І далі буде безтурботне дитинство!

Дякуємо за допомогу

7 років

Ксенія

Семирічна Ксенія потрапила на лікування в Київському обласному онкологічному диспансері через рак крові.

Детальніше
14 років

Ілля

Ілля помер 28 вересня 2021 року. Світла пам'ять.

Детальніше
5 років

Іванка

Після тривалого лікування Іванка вдома. Новий рік святкувала вже не в лікарні, а поруч з сім'єю.

Детальніше
УСІ ДІТИ