fbpx

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

За два тижні до встановлення діагнозу Женя ще стояв на голові на заняттях з хіп-хопу, а потім не міг навіть плеснути в долоні. Так агресивно діяла пухлина у нього в мозку.

Женя мужній хлопчик і знає, чому він в лікарні і яке складне лікування проходить. Він лікується уже рік і дуже хоче до школи, додому, до друзів. Зараз хлопчику не можна ні з ким зайвий раз контактувати, щоб уберегти себе від усіх можливих інфекцій. В лікарні Женя бачиться тільки з вчителькою.

Раніше у Жені улюблений предмет був фізкультура, а тепер – математика. Рахувати Женя любить, а ось писати – ні. Ще йому подобається малювати й ліпити.

Найбільше Женя скучає за футболом і взагалі, щоб самому бігати, ходити, займатися різними справами і мама б не ходила слідом. Важко із повністю здорової дитини раптово стати пацієнтом з великою кількістю обмежень.

Допоможіть Жені і таким дітям, як він, перемогти рак.

І далі буде безтурботне дитинство!

Потрібна допомога

7 років

Ксенія

Зараз семирічна Ксенія проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері – у неї рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
14 років

Ілля

Іллі 14, і вже сім років він займається музикою. Але улюблені заняття довелося призупинити – наприкінці минулого року у нього виявили рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
5 років

Іванка

Минулого літа Іванка відсвяткувала п’ятиліття і радісно пішла до садочка та на секцію акробатики. А восени у неї з’явилися перші симптоми раку крові. З листопада дитина лікується в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ