fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

За два тижні до встановлення діагнозу Женя ще стояв на голові на заняттях з хіп-хопу, а потім не міг навіть плеснути в долоні. Так агресивно діяла пухлина у нього в мозку.

Женя мужній хлопчик і знає, чому він в лікарні і яке складне лікування проходить. Він лікується уже рік і дуже хоче до школи, додому, до друзів. Зараз хлопчику не можна ні з ким зайвий раз контактувати, щоб уберегти себе від усіх можливих інфекцій. В лікарні Женя бачиться тільки з вчителькою.

Раніше у Жені улюблений предмет був фізкультура, а тепер – математика. Рахувати Женя любить, а ось писати – ні. Ще йому подобається малювати й ліпити.

Найбільше Женя скучає за футболом і взагалі, щоб самому бігати, ходити, займатися різними справами і мама б не ходила слідом. Важко із повністю здорової дитини раптово стати пацієнтом з великою кількістю обмежень.

Допоможіть Жені і таким дітям, як він, перемогти рак.

І далі буде безтурботне дитинство!

Дякуємо за допомогу

7 років

Ксенія

Семирічна Ксенія потрапила на лікування в Київському обласному онкологічному диспансері через рак крові.

Детальніше
14 років

Ілля

Ілля помер 28 вересня 2021 року. Світла пам'ять.

Детальніше
5 років

Іванка

Після тривалого лікування Іванка вдома. Новий рік святкувала вже не в лікарні, а поруч з сім'єю.

Детальніше
УСІ ДІТИ