fbpx

Динозаври теж хворіли на рак. Але дворічний Вітя про це не знає. Для нього вони сильні та сміливі, здатні завдати удар найзлостивішому ворогові. Так само як Вітя сміливо завдає удари раку.

У Віті рак клітин нервової системи. Ця хвороба найчастіше зустрічається у дітей до п’яти років. 7-10% випадків дитячого раку припадає саме на цю онкопатологію. 

Днями Вітю виписали з НДСЛ «Охматдит». Тут хлопчик пройшов аутологічну трансплантацію кісткового мозку. Тобто для пересадки використали його власні клітини кісткового мозку. Тепер він продовжить лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Попереду у Віті ще багато боротьби за здорове дитинство, де є повітряні кульки, тістечка, піжами, тематичні парки й купа мультфільмів з його улюбленими динозаврами. І де немає місця раку. 

Подаруйте Віті та іншим підопічним фонду шанс на одужання, підпишіться на щомісячний благодійний внесок.

І далі буде!

Потрібна допомога

13 років

Вероніка

Вероніка померла 4 червня 2021 року. Співчуваємо рідним дівчинки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдану затісно в лікарняній палаті. Зараз хлопець проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері – у нього рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ