fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Богдану затісно в лікарняній палаті. Хлопець любить, щоб куди не кинь оком безкраї простори. Він неабияк сумує за неосяжними полями рідного села, де вдосталь свободи, якої дуже вже хочеться в тринадцять. 

Почалося все торік: запалення легенів і незмінно «погані» аналізи. Зрештою діагностували рак крові. 

Зараз Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері. Ослаблений хворобою і ліками хлопець змушений відкласти шкільне навчання й відмовитися від улюбленої гри у футбол. Найбільша його втіха зараз кумедні відео й книжки. 

Тривала боротьба виснажила хлопця, але він не перестає думати про майбутнє. Його мрія вельми непересічна хоче стати комбайнером чи трактористом. Мама каже, що у нього є великий хист до техніки і «все горить в його руках»

Та найбільше хлопець хоче одужати й повернутися до великої родини двох братів і сестри, про яких зараз піклується бабуся. Іноді, якщо аналізи «дозволяють», хлопець проводить вдома кілька днів. Це надає йому сил для боротьби з хворобою.

Подарувати Богдану та іншим підопічним фонду шанс на одужання можете й ви. Підпишіться на комфортний для вас щомісячний внесок для допомоги дітям.

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

10 років

Катя

Зараз Катя переважно лікується вдома – приймає таблетки. Приїжджає в лікарню лише на процедури.

Детальніше
2 роки

Славко

Славко помер 2 червня 2021 року. Рак виявився сильнішим.

Детальніше
14 років

Ілля

Ілля помер 28 вересня 2021 року. Світла пам'ять.

Детальніше
УСІ ДІТИ