fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Богдану затісно в лікарняній палаті. Хлопець любить, щоб куди не кинь оком безкраї простори. Він неабияк сумує за неосяжними полями рідного села, де вдосталь свободи, якої дуже вже хочеться в тринадцять. 

Почалося все торік: запалення легенів і незмінно «погані» аналізи. Зрештою діагностували рак крові. 

Зараз Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері. Ослаблений хворобою і ліками хлопець змушений відкласти шкільне навчання й відмовитися від улюбленої гри у футбол. Найбільша його втіха зараз кумедні відео й книжки. 

Тривала боротьба виснажила хлопця, але він не перестає думати про майбутнє. Його мрія вельми непересічна хоче стати комбайнером чи трактористом. Мама каже, що у нього є великий хист до техніки і «все горить в його руках»

Та найбільше хлопець хоче одужати й повернутися до великої родини двох братів і сестри, про яких зараз піклується бабуся. Іноді, якщо аналізи «дозволяють», хлопець проводить вдома кілька днів. Це надає йому сил для боротьби з хворобою.

Подарувати Богдану та іншим підопічним фонду шанс на одужання можете й ви. Підпишіться на комфортний для вас щомісячний внесок для допомоги дітям.

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

10 років

Катя

Зараз Катя переважно лікується вдома – приймає таблетки. Приїжджає в лікарню лише на процедури.

Детальніше
2 роки

Славко

Славко помер 2 червня 2021 року. Рак виявився сильнішим.

Детальніше
14 років

Ілля

Ілля помер 28 вересня 2021 року. Світла пам'ять.

Детальніше
УСІ ДІТИ