fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Психосоціальна підтримка після лікування

У день виписки дитини з лікарні режим «рак» в сім’ї не вимикається. Хвороба відступає, а її психологічні і соціальні наслідки можуть тривати ще роки. Малюки адаптуються до нормального життя доволі швидко. Важче підліткам і батькам. Наша програма психосоціальної реабілітації допомагає сім’ям, насамперед дітям-переможцям, позбутися страхів і повернутися в соціум.

 

Ми організовуємо групові активності для дітей та підлітків, а також для батьків і для всієї сім’ї.  Це заходи з терапевтичною метою і заходи, спрямовані на психоемоційну реабілітацію та соціалізацію. 

Влаштовуємо дитячі та підліткові клуби комфортного спілкування офлайн у Києві та онлайн, де допомагаємо дітям адаптуватися і соціалізуватися після тривалого лікування.

Проводимо групові заняття з арт-терапії для батьків

Надаємо психологічну та інформаційну підтримку родинам на етапі повернення до звичайного життя після лікування – проводимо лекції лікарів, психологів, реабілітологів, щоб допомогти адаптуватися до нового періоду життя.

Влаштовуємо майстер-класи та виїзні заходи для дітей, що вже завершили лікування, і їхніх сімей.

Як ми можемо допомогти

Допомога хворим дітям

Допомагаємо з обстеженнями, діагностикою, пошуком і придбанням ліків, лікуванням в Україні.

Детальніше
Лікування за кордоном

Деякі види обстежень і лікування недоступні в Україні. Ми допоможемо з цим.

Детальніше
Психологічна допомога

Правильний психологічний настрій допомагає сім'ї подолати період лікування.

Детальніше
Паліативна допомога

Кожен день, тиждень або рік життя вашої дитини має значення. Для неї, для вас і для нас.

Детальніше
Контакти інших фондів

Контакти інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Детальніше