fbpx

Психологічна допомога

Лікування онкологічних захворювань – це постійний стрес. За роки лікування втомлюються всі: пацієнти, сім’ї, лікарі, медсестри, лікарняні волонтери та працівники фонду. Малюки капризують, а трохи старші діти впадають у депресію, тому що їм нелегко дається лікування й тому що вони вже вміють ставити складні запитання собі й оточуючим. Правильний психологічний настрій допомагає пацієнтам справлятися з лікуванням.

На жаль, у штатному розкладі лікарень не передбачена ставка для кількох психологів, які б регулярно працювали з дітьми. Тому ми запустили пілотний проект із надання психологічної допомоги в дитячому онковідділенні на базі Київського обласного онкодиспансеру. Лікарняні психологи допомагають усім учасникам цієї нелегкої боротьби впоратися із труднощами лікування та перебування в лікарні. Дітям допомагають лікуватися, а лікарям – лікувати.

Ми забезпечуємо дистанційною підтримкою та консультаціями психолога фонду під час перебування родини на лікуванні за кордоном. Ми також регулярно організовуємо зустрічі для психологічної допомоги сім’ям, які втратили дитину через хворобу.

Як ми можемо допомогти

Допомога хворим дітям

Допомагаємо з обстеженнями, встановленням діагнозу, пошуком і придбанням ліків, лікуванням в Україні.

Детальніше
Лікування за кордоном

Деякі види лікування і обстежень недоступні в Україні. Ми допоможемо з цим.

Детальніше
Паліативна допомога

Кожен день, тиждень або рік життя вашої дитини має значення. Для неї, для вас і для нас.

Детальніше
Інформаційна допомога

Контакти інших благодійних фондів, куди ви можете звернутися.

Детальніше