fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Освіта медичного персоналу

Підтримка та професійний розвиток медичного персоналу — стратегічний проєкт фонду, адже саме медики є рушійною силою для змін у лікуванні дитячого раку. Від їхнього професіоналізму та доступу до сучасних знань залежить своєчасність, ефективність та якість лікування дітей. Наприкінці 2017-го року фонд запустив унікальну програму для медиків, які лікують дітей з онкозахворюваннями.

Вона має шість напрямків:

1. Забезпечення доступу до професійних освітніх заходів та програм за кордоном і в Україні (конференції, майстер-класи, стажування);

2. Розвиток навичок у сферах комунікацій, лідерства, управління, стратегічного розвитку;

3. Переклади іноземних протоколів лікування, наукових та освітніх матеріалів у сфері дитячої онкології;

4. Англійська мова для медичних працівників;

5. Адвокація законодавчих змін у сфері освіти лікарів і медсестер;

6. Розвиток медсестринства у сфері дитячої онкології.

За час існування програми понад 500 лікарів, медсестер та інших медичних спеціалістів взяли участь в освітніх заходах у 16 країнах, зокрема у США, Нідерландах, Іспанії, Італії, Польщі тощо.

Багато можливостей для учасників програми доступні завдяки міжнародним партнерам «Таблеточок»:

International Society of Paediatric Oncology (SIOP) — медична асоціація, яка займається підвищенням рівня обізнаності про дитячий рак;

St. Jude Children’s Research Hospital — науково-дослідна лікарня США, завдяки якій у 20 столітті дитячий рак став виліковним;

SAFER Ukraine — міжнародна ініціатива лікарні St. Jude, спрямована на те, щоб українські діти з онкологічними та гематологічними захворюваннями отримували високоякісне лікування в Україні чи за кордоном;

Princess Máxima Center — найбільший дитячий онкоцентр в Європі з найвищою якістю лікування дітей;

SickKids — головна лікарня Канади для дітей з важкими хворобами;

King Hussein Cancer Center — провідна лікарня Йорданії і всього Близького Сходу для дорослих і дітей, хворих на рак.

Ці та інші партнери допомагають українським медикам інтегруватися до світової спільноти, що бореться з дитячим раком, приймають їх на стажування, проводять виїзні освітні заходи в українських лікарнях, надають консультаційну підтримку.

Ви медик і бажаєте отримувати інформацію про освітні можливості? Підпишіться на нашу розсилку: 

Cторінка підписки

З інших питань, пишіть нашим координаторам: [email protected].

Інші проєкти

Допомога дітям

Лікування раку складне і тривале. Та навіть під час війни «Таблеточки» залишаються поруч із сім’ями, які зіткнулись з дитячим раком, на кожному етапі. Обстеження, придбання ліків в Україні та за кордоном, психологічна та паліативна підтримка, соціальна реабілітація, проживання біля лікарні — по цю та іншу адресну допомогу можна звернутися до фонду.

Детальніше

Допомога лікарням

Фонд системно підтримує українські дитячі онковідділення: закуповує ліки, витратні матеріали, реагенти і обладнання, робить ремонти, покращує умови для пацієнтів і медперсоналу. Під опікою фонду перебуває 12 лікарень.

Детальніше

Права дітей

«Таблеточки» співпрацюють із державою, громадським сектором, іншими благодійними фондами і виступають представником інтересів дітей з онкозахворюваннями та їхніх сімей. Фонд захищає права дітей на державному рівні, домагаючись для них найвищої якості лікування.

Детальніше