fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Освітні можливості для медичного персоналу від «Таблеточок»

Професійний розвиток медичного персоналу — це запорука якісного лікування для дітей. Саме тому фонд «Таблеточки» надає доступ до сучасних знань медикам, які працюють з дитячими онкологічними та гематологічними захворюваннями.

Ми не лише підбираємо для вас цікаві та корисні освітні можливості, а й пропонуємо зручний спосіб дізнаватися про них. Підпишіться на розсилку від Програми підтримки та безперервного професійного розвитку медичного персоналу фонду «Таблеточки», заповнивши форму нижче, та отримуйте сповіщення про нові можливості зручно та швидко.

Завдяки нашим розсилкам ви отримуватимете інформацію про:

– курси англійської мови від фонду;
– міжнародні освітні заходи;
– стипендії/гранти на навчання (від фонду або інших організацій);
– освітні заходи в Україні (від фонду або інших організаторів);
– нові переклади іноземних протоколів лікування, наукових та освітніх матеріалів у сфері дитячої онкології (переклад забезпечується фондом).

Будь ласка, заповніть форму та вже незабаром чекайте листи з освітніми можливостями від фонду «Таблеточки».