fbpx

Права дітей

Права маленьких пацієнтів в Україні часто незахищені, але цю проблему можна вирішити. Ось що вдалося вже зробити разом з іншими громадськими організаціями, державними органами, волонтерами та юристами.

Домоглися: 

— Міністерство охорони здоров’я підписало наказ про право відвідувачів на вільний доступ до реанімацій;

— прийнято закон про смс-благодійність в Україні (працювали у складі робочої групи);

— разом із МОЗ розширили номенклатуру ліків для дітей, хворих на рак, що закуповуються за державні кошти тощо.

У розробці:

— вдосконалення системи реєстрації та обліку дитячого раку в Україні;

— паспортизація дитячої онкологічної служби – тобто ревізія лікарняних ліжок і їх заповненості, наявності медичного обладнання для оптимізації роботи лікарень і розробки маршруту пацієнтів;

— розвиток системи трансплантації та запуск трансплантацій кісткового мозку від неродинного донора в Україні тощо.

Висловлюємо подяку нашому постійному юридичному партнеру, який із 2013 року  супроводжує всю роботу фонду «Таблеточки» pro bono, — компанії Asters.

У боротьбі з дитячим раком ми маємо підтримку міжнародної спільноти. Фонд є членом декількох авторитетних асоціацій і співпрацює з найкращими світовими дитячими лікарнями:

Union for International Cancer Control — союз об’єднує міністерства охорони здоров’я, дослідницькі інститути, пацієнтські організації та інших партнерів у 170 країнах, щоб зміцнювати зусилля для подолання раку у світі.

Childhood Cancer International — найбільша у світі організація, яка об’єднує громадські організації і пацієнтські спільноти у 88 країнах світу для боротьби з дитячим раком.

Євразійський альянс дитячих онкологів — регіональна ініціатива Всесвітньої організації охорони здоров’я та науково-дослідної дитячої лікарні Сент Джуд. Завдання ініціативи — підвищити рівень виживання і якості життя онкохворих дітей. Наш фонд входить до кількох робочих груп ЄврАДО.

Науково-дослідна лікарня Сент-Джуд (Мемфіс, США) — найбільш відома у світі лікарня для онкохворих дітей, яка впроваджує інноваційні методи лікування раку і досягла рівня виживання у дітей 90%. Наш фонд тісно співпрацює з лікарнею Сент Джуд та її благодійним фондом АЛСАК в рамках Глобального альянсу — ініціативи Сент Джуд, спрямованої на боротьбу з дитячим раком.

Дитяча лікарня SikKids (Торонто, Канада) — найбільша в Канаді дитяча лікарня, в якій лікують дітей з важкими хворобами, в тому числі з раком. Спільно з лікарями SikKids ми організовуємо навчання і консультації для українських онкологів і нейрохірургів, а також співпрацюємо з благодійним фондом лікарні SikKids Foundation.

 

Інші проекти

Допомога дітям

Лікування раку складне і тривале. «Таблеточки» завжди поруч із дитиною, на кожному кроці хвороби. Обстеження, встановлення діагнозу, пошук і придбання ліків, лікування в Україні й за кордоном, психологічна підтримка та організація свят для дітей — все це робить команда фонду разом з волонтерами.

Детальніше

Допомога лікарням

Фонд системно підтримує українські дитячі лікарні: закуповує обладнання, робить ремонти, покращує умови роботи для медперсоналу. Ми системно співпрацюємо з 17 дитячими онковіділеннями, а адресну допомогу від фонду отримують 400 дітей щомісяця по всій Україні.

Детальніше

Освіта лікарів

«Таблеточки» активно сприяють професійному розвитку українських лікарів. Ми організовуємо навчання у відділеннях лікарень, надаємо доступ до стажувань і освітніх заходів за кордоном, оплачуємо підписку на міжнародні медичні видання.

Детальніше