fbpx

Допомога лікарням

Лікування раку — це серйозні сучасні медичні технології. Для лікарень, що перебувають під опікою «Таблеточок» по всій Україні, фонд закуповує все необхідне обладнання: для діагностики, операцій, лабораторних досліджень, лікування та підтримання життєдіяльності пацієнтів і багато іншого.

Лише за 2018-2019 рік фонд купив три важливі апарати:

Спільно з партнерами — гемоаналізатор для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру. Це обладнання вимірює вміст препаратів у крові дитини і робить лікування безпечним, тому що передозування агресивними препаратами для хіміотерапії може вбити тендітний дитячий організм.

Пересувний рентген-апарат для цієї ж лікарні. Тепер дітей, які не можуть ходити, обстежують прямо в палаті, а операції з його допомогою стали більш безпечними.

Нейрохірургічний мікроскоп для НДСЛ «Охматдит». Завдяки йому нейрохірурги можуть безпечно проводити операції на спинному і головному мозку без загрози пошкодження життєво важливих ділянок. У дітей зберігається не тільки здоров’я, але і якість життя.

Ми також забезпечуємо відділення витратними матеріалами, ремонтуємо палати, де перебувають діти, операційні, маніпуляційні та інші приміщення. Усе це заради того, аби діти, їхні друзі, батьки та лікарі почувалися в лікарні комфортно та концентрувалися лише на одужанні маленьких пацієнтів.

Інші проекти

Допомога дітям

Лікування раку складне і тривале. «Таблеточки» завжди поруч із дитиною, на кожному кроці хвороби. Обстеження, встановлення діагнозу, пошук і придбання ліків, лікування в Україні й за кордоном, психологічна підтримка та організація свят для дітей — все це робить команда фонду разом з волонтерами.

Детальніше

Освіта лікарів

«Таблеточки» активно сприяють професійному розвитку українських лікарів. Ми організовуємо навчання у відділеннях лікарень, надаємо доступ до стажувань і освітніх заходів за кордоном, оплачуємо підписку на міжнародні медичні видання.

Детальніше

Права дітей

«Таблеточки» активно співпрацюють із державою, громадським сектором і іншими благодійними фондами для захисту прав онкохворих дітей та їхніх сімей.

Детальніше