fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Допомога лікарням

Війна не поставила рак на паузу. Діти продовжують боротьбу, а лікарні потребують допомоги.

Під опікою фонду перебувають лікарні, в яких зосереджено лікування дитячого раку. Ми закриваємо їхні нагальні потреби, аби діти не переривали лікування: забезпечуємо ліками, витратними матеріалами, реагентами, господарськими та іншими немедичними засобами.

Ми спрямовані на всебічний розвиток сфери лікування дитячої онкології в Україні, тому комплексно підтримуємо мультидисциплінарні команди онкоцентрів: надаємо сучасне медичне обладнання та покращуємо інфраструктуру лікарень. Окрім цього, ми ремонтуємо палати, де перебувають діти, операційні, маніпуляційні та інші приміщення. Усе це заради того, аби діти, батьки та медики почувалися в лікарні комфортно.

Під час повномасштабної війни фонд придбав:

• Рентгенівську систему для опромінення компонентів крові для Львівського обласного центру служби крові, завдяки їй діти, які борються з раком та іншими тяжкими хворобами, отримуватимуть безпечну донорську кров;

• Нейрохірургічний мікроскоп для Лікарні Святого Миколая у Львові, де лікуються діти з пухлинами нервової системи, а також травмами, отриманими під час бойових дій. Він дозволяє оперувати на судинах і проводити додаткові обстеження пухлини безпосередньо під час операції;

• Вісім моніторів для відстеження показників пацієнта для стаціонару Клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку ЗУСДМЦ. Вони гарантують вчасну допомогу пацієнтам в критичному стані.

• Нову систему ПЛР-аналізу в реальному часі для лабораторії «Охматдиту». Прилад може визначати кілька різних збудників інфекційних захворювань в одній пробірці вже за 3-4 години.

Також за цей час:

• У дитячому відділенні Черкаського обласного онкологічного диспансеру з’явилися асептичні бокси-кімнати зі спеціальними стерильними умовами. Тут дитина перебуває у безпеці до, під час та тривалий час після трансплантації кісткового мозку;

• У Центрі радіології «Охматдиту» відремонтували приміщення для апарату комп’ютерної томографії. Сам прилад купили за гроші з державного бюджету, але без відповідних умов запускати його не можна, адже до таких приміщень ставлять суворі вимоги;

• У Клініці дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку ЗУСДМЦ завершили реконструкцію приміщення амбулаторного прийому пацієнтів та денного перебування. Оновлена структура допоможе покращити організацію прийому пацієнтів, скоротить час очікування на прийом (одночасно можна буде консультувати трьох-чотирьох пацієнтів) та розвантажить медичний персонал.

Інші проєкти

Допомога дітям

Лікування раку складне і тривале. Та навіть під час війни «Таблеточки» залишаються поруч із сім’ями, які зіткнулись з дитячим раком, на кожному етапі. Обстеження, придбання ліків в Україні та за кордоном, психологічна та паліативна підтримка, соціальна реабілітація, проживання біля лікарні — по цю та іншу адресну допомогу можна звернутися до фонду.

Детальніше

Освіта медиків

«Таблеточки» активно сприяють професійному розвитку лікарів і медсестер зі сфери дитячої онкології. Фонд організовує власні навчальні програми в Україні, надає доступ до стажувань та освітніх заходів за кордоном, оплачує підписку на міжнародні медичні видання. В умовах війни ця програма має надважливе значення для формування довгострокової перспективи лікування дитячого раку в Україні.

Детальніше

Права дітей

«Таблеточки» співпрацюють із державою, громадським сектором, іншими благодійними фондами і виступають представником інтересів дітей з онкозахворюваннями та їхніх сімей. Фонд захищає права дітей на державному рівні, домагаючись для них найвищої якості лікування.

Детальніше