fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Допомога дітям

Сьогодні українські діти з онкозахворюваннями опинилися поміж двох війн, а їхні родини стали як ніколи вразливими. Найважливіша частина роботи фонду — допомагати сім’ям проходити через усі етапи лікування раку. Попри все.

Що ми робимо:

– адресно закуповуємо ліки для дітей або на відділення дитячих лікарень, оплачуємо обстеження, діагностику;

– надаємо професійну психологічну підтримку сім’ям під час і після складного лікування дитини;

– надаємо психосоціальну підтримку після завершення основного лікування — це групові активності для дітей та підлітків, спрямовані на психоемоційну реабілітацію та соціалізацію. Влаштовуємо підліткові клуби «Бочка лимонаду» офлайн у Києві, Львові та онлайн, де допомагаємо дітям адаптуватися і соціалізуватися після тривалого лікування;

– разом із волонтерами облаштовуємо комфортні умови лікування, організовуємо цікаве дозвілля та відпочинок для дітей та їхніх сімей, аби дитинство тривало попри все;

– забезпечуємо родини з інших міст кімнатою в амбулаторній квартирі у Львові або Києві. Після виписки з онковідділення немісцевим родинам доводиться деякий час залишатися в місті, щоб дитина постійно проходила обстеження. Для того, щоб зменшити фінансове навантаження на сім’ї, фонд орендує комфортне житло поруч з лікарнею;

– у рамках паліативної програми надаємо всі необхідні ліки, витратні матеріали, матеріальну допомогу та допомогу психологів, аби до останньої миті дитина жила в комфорті;

– допомагаємо сім’ям з евакуацією в рамках міжнародної ініціативи SAFER Ukraine, перебуванням за кордоном, перекладом медичних документів.

Інші проєкти

Допомога лікарням

Фонд системно підтримує українські дитячі онковідділення: закуповує ліки, витратні матеріали, реагенти і обладнання, робить ремонти, покращує умови для пацієнтів і медперсоналу. Під опікою фонду перебуває 12 лікарень.

Детальніше

Освіта медиків

«Таблеточки» активно сприяють професійному розвитку лікарів і медсестер зі сфери дитячої онкології. Фонд організовує власні навчальні програми в Україні, надає доступ до стажувань та освітніх заходів за кордоном, оплачує підписку на міжнародні медичні видання. В умовах війни ця програма має надважливе значення для формування довгострокової перспективи лікування дитячого раку в Україні.

Детальніше

Права дітей

«Таблеточки» співпрацюють із державою, громадським сектором, іншими благодійними фондами і виступають представником інтересів дітей з онкозахворюваннями та їхніх сімей. Фонд захищає права дітей на державному рівні, домагаючись для них найвищої якості лікування.

Детальніше