fbpx

Допомога дітям

Найважливіша частина роботи фонду — допомагати дітям боротися з раком. Цю місію втілює наш Департамент роботи із сім’ями та підопічними. Зокрема, цей підрозділ фонду:

– адресно закуповує ліки для дітей або на відділення дитячих лікарень. Таким чином діти вчасно отримують потрібні препарати;

– закуповує медичне обладнання та реагенти для лікарень, ремонтує приміщення, покращує побутові умови для медперсонала та пацієнтів аби до останньої миті дитина була щасливою, а родина проводила з нею увесь час;

організовує закордонне лікування, якого немає в Україні. Зокрема, оплачує лікування й обстеження та орендує житло на час перебування сім’ї за кордоном;

разом із волонтерами облаштовує комфортні умови лікування, організовує цікаве дозвілля та відпочинок дітей і допомагає їхньому розвитку. Жодна хвилина хвороби не повинна відбирати щасливе дитинство;

– забезпечує іногородню родину кімнатою в амбулаторній квартирі. Після виписки з онковідділення іногороднім родинам доводиться деякий час залишатися в Києві, щоб дитина постійно проходила обстеження. На цей час ресурси сім’ї повністю витрачені на лікування, тому фонд орендує комфортне житло поруч з лікарнею.

у рамках паліативної програми надає всі необхідні ліки, витратні матеріали, матеріальну допомогу та допомогу психологів, аби до останньої миті дитина була щасливою. 

Щороку ми влаштовуємо велике «Свято переможців», де разом із дітьми, що перемогли рак, і їхніми батьками збираються друзі, волонтери, лікарі та українські зірки, щоб справити найцінніше — Свято Життя. 

Інші проекти

Допомога лікарням

Фонд системно підтримує українські дитячі лікарні: закуповує обладнання, робить ремонти, покращує умови роботи для медперсоналу. Ми системно співпрацюємо з 17 дитячими онковіділеннями, а адресну допомогу від фонду отримують 400 дітей щомісяця по всій Україні.

Детальніше

Освіта лікарів

«Таблеточки» активно сприяють професійному розвитку українських лікарів. Ми організовуємо навчання у відділеннях лікарень, надаємо доступ до стажувань і освітніх заходів за кордоном, оплачуємо підписку на міжнародні медичні видання.

Детальніше

Права дітей

«Таблеточки» активно співпрацюють із державою, громадським сектором і іншими благодійними фондами для захисту прав онкохворих дітей та їхніх сімей.

Детальніше