fbpx

Освіта лікарів

Українські лікарі та медсестри мають обмежений доступ до сучасних освітніх можливостей. Ми хочемо їм допомогти!

Наша освітня програма:

– надає доступ до освітніх програм за кордоном і в Україні (практичні семінари та конференції авторитетних організацій, стажування);

– проводить практичні семінари для лікарів, медсестер та інтернів;

– створює спеціалізовані програми навчання в онковідділеннях або при навчальних медичних закладах: лікування без болю, а також розвиває комунікаційні навички медперсоналу тощо;

– оплачує підписку на найважливішу періодику та перекладає необхідні для роботи матеріали на вимогу й за рекомендаціями фахівців.

Фонд «Таблеточки» радо підтримує інші українські та закордонні ініціативи з боротьби з дитячим раком, адже перемога над цією хворобою є завданням усього суспільства. Тому ми всебічно розвиваємо інститут доброчинності, ділимося досвідом і заохочуємо українців приєднуватися до інших благодійних проектів.

Бажаєте дізнатися більше про освітні можливості для медичного персоналу? Пишіть керівниці освітньої програми Ользі Куліковій: [email protected]

У боротьбі з дитячим раком ми маємо підтримку міжнародної спільноти. Фонд є членом декількох авторитетних асоціацій і співпрацює з найкращими світовими дитячими лікарнями:

Union for International Cancer Control — союз об’єднує міністерства охорони здоров’я, дослідницькі інститути, пацієнтські організації та інших партнерів у 170 країнах, щоб зміцнювати зусилля для подолання раку у світі.

Childhood Cancer International — найбільша у світі організація, яка об’єднує громадські організації і пацієнтські спільноти у 88 країнах світу для боротьби з дитячим раком.

Євразійський альянс дитячих онкологів — регіональна ініціатива Всесвітньої організації охорони здоров’я та науково-дослідної дитячої лікарні Сент Джуд. Завдання ініціативи — підвищити рівень виживання і якості життя онкохворих дітей. Наш фонд входить до кількох робочих груп ЄврАДО.

Науково-дослідна лікарня Сент-Джуд (Мемфіс, США) — найбільш відома у світі лікарня для онкохворих дітей, яка впроваджує інноваційні методи лікування раку і досягла рівня виживання у дітей 90%. Наш фонд тісно співпрацює з лікарнею Сент Джуд та її благодійним фондом АЛСАК в рамках Глобального альянсу — ініціативи Сент Джуд, спрямованої на боротьбу з дитячим раком.

Дитяча лікарня SikKids (Торонто, Канада) — найбільша в Канаді дитяча лікарня, в якій лікують дітей з важкими хворобами, в тому числі з раком. Спільно з лікарями SikKids ми організовуємо навчання і консультації для українських онкологів і нейрохірургів, а також співпрацюємо з благодійним фондом лікарні SikKids Foundation.

Інші проекти

Допомога дітям

Лікування раку складне і тривале. «Таблеточки» завжди поруч із дитиною, на кожному кроці хвороби. Обстеження, встановлення діагнозу, пошук і придбання ліків, лікування в Україні й за кордоном, психологічна підтримка та організація свят для дітей — все це робить команда фонду разом з волонтерами.

Детальніше

Допомога лікарням

Фонд системно підтримує українські дитячі лікарні: закуповує обладнання, робить ремонти, покращує умови роботи для медперсоналу. Ми системно співпрацюємо з 17 дитячими онковіділеннями, а адресну допомогу від фонду отримують 400 дітей щомісяця по всій Україні.

Детальніше

Права дітей

«Таблеточки» активно співпрацюють із державою, громадським сектором і іншими благодійними фондами для захисту прав онкохворих дітей та їхніх сімей.

Детальніше