fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
8 Квітня 2019

Звернення до кандидатів у Президенти України

8 квітня фонд «Таблеточки» на своїй сторінці у Facebook опублікував відкрите звернення до кандидатів у Президенти України Петра Порошенка і Володимира Зеленського з пропозицією відкрити продаж квитків на дебати, а на зібрані кошти подарувати шанс на життя онкохворим дітям:

«Шановні кандидати у Президенти!

Як громадяни ми впевнені, що дебати між кандидатами мають бути відкритими для всіх. І у кожного громадянина має бути можливість купити квиток.

Ми закликаємо вас відкрити продаж квитків на дебати, а на зібрані кошти подарувати шанс на життя онкохворим дітям. Грошей від продажу квитків фонду «Таблеточки» вистачить, щоб купити ліки на три місяці.

Рак не має політичних уподобань. Він просто щодня забирає дитячі життя.

Сьогодні ми вирішуємо, якій бути країні. Щодня ми вирішуємо, чи будуть жити діти, які борються з раком. І чи зможуть вони колись проголосувати на виборах Президента України.

У вас є 24 години на відповідь».

 

Мета фонду – залучити у будь-якій формі фандрейзингу кошти для закупівлі ліків онкохворим дітям. Потреби у цьому є чималими. Тільки за три місяці 2019 року за кошти благодійників фонд «Таблеточки» забезпечив онкохворих дітей ліками, витратними матеріалами і реагентами на суму більше 7 млн грн. Це препарати, яких немає в номенклатурі державних закупівель, або обсяг замовлення яких був некоректно розрахований лікарнями, або ж ті ліки, поставки яких затримуються. Чекати немає часу, лікування дітей не може перериватись за жодних обставин.

 

За першу добу звернення побачили більше мільйона людей і 25 тисяч користувачів Facebook розповсюдили відео. Ми раді і вдячні, що суспільство, виборці обох кандидатів, ЗМІ та самі кандидати в Президенти підтримали цю ідею.

 

10 квітня фонд надіслав листи Центральній виборчій комісії, НСК «Олімпійський» та Національній суспільній телерадіокомпанії України з проханням допомогти з організацією продажу квитків.

Також 11 квітня фонд надіслав листи до штабів обох кандидатів. Скан-копії листів є за посиланням.

На жаль, поки немає точної дати та формату дебатів, але ми сподіваємось, що обидва кандидати у Президенти не будуть стояти осторонь та підтримають дітей конкретними діями.

ОНОВЛЕНО 13.05.2019: Благодійники, які дивилися дебати у VIP-ложах, робили внески на користь наших підопічних. Завдяки цьому 146 дітей, які лікуються в Києві, Миколаєві і Черкасах, отримали ліки на суму 611 тисяч гривень.

Читайте також

Новини / 6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Детальніше
Новини / 1 Липня 2019

Реанімації відкриті для відвідувачів. Шукайте на вході плакати

Детальніше
Новини / 27 Травня 2019

Фонд став асоційованим членом Міжнародного союзу боротьби з раком

Детальніше
ВСІ НОВИНИ