fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн підтримають освітню програму для медиків

Допомогти
27 Травня 2019

Фонд став асоційованим членом Міжнародного союзу боротьби з раком

Фонд «Таблеточки» став асоційованим членом великої міжнародної організації — Міжнародного союзу боротьби з раком (Union for International Cancer Control).

Союз об’єднує міністерства охорони здоров’я, дослідницькі інститути, пацієнтські організації та інших партнерів у більш ніж 170 країнах, щоб зміцнювати зусилля для подолання раку у світі.

 

Завдання Союзу полягає в тому, щоб:

  • об’єднувати і підтримувати онкоспільноту;
  • працювати з партнерами на всіх континентах і координувати глобальні проекти, щоб забезпечити міжнародний підхід до вирішення проблеми раку;
  • стежити за тим, щоб проблема раку залишалась пріоритетною у сфері охорони здоров’я та на порядку денному в питаннях розвитку для урядів усіх країн.

Як член Союзу, наш фонд приєднується до цих завдань. Відтепер ми маємо підтримку міжнародної онкоспільноти і зможемо більш потужно впроваджувати системні зміни на користь онкохворих дітей.

Прямо зараз ми робимо ще один крок назустріч майбутньому, в якому жодна онкохвора дитина не помирає від раку.

Читайте також

Новини / 12 Вересня 2019

Тренінг з розвитку навичок спілкування для медиків

Детальніше
Новини / 6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
ВСІ НОВИНИ