fbpx

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
1 Липня 2019

Реанімації відкриті для відвідувачів. Шукайте на вході плакати

Кожен пацієнт українських відділень інтенсивної терапії (ВІТ) має право бути з рідними людьми. Вже три роки діє Наказ МОЗ №592, який дозволяє вільно відвідувати пацієнтів ВІТ.

Фактично і досі не в усіх лікарнях ці відділення відкриті. Тому відтепер перед входом до кожного ВІТ мають бути розміщені два плакати. Перший — про право відвідувачів заходити до відділення 24/7 і про те, куди звертатися, якщо не пускають. Другий — з рекомендаціями для відвідувачів. Перший плакат також має висіти і на загальному інформаційному стенді лікарні.

Кампанія #пуститевреанимацию, частиною якої є і наш фонд, готувала ці плакати спільно з психологами, експертами юридичної компанії Asters та Міністерства охорони здоров’я України.

Більшість регіонів уже замовили і розмістили плакати. З рештою працюємо разом з МОЗ.

Якщо у вашій лікарні перед входом до відділення інтенсивної терапії ви не бачите ці плакати, звертайтеся до керівництва із запитанням, чи замовив їх заклад.

Якщо ви отримуєте відповідь, що лікарня не планує розміщувати плакати, а потрапити до ВІТ можна лише у певні години — телефонуйте до обласного управління (департаменту) охорони здоров’я. Телефони управлінь (департаментів) є на сайтах обласних та міських адміністрацій.

Відкриті відділення інтенсивної терапії — це ще один крок до медичної системи, в якій лікують людину, а не хворобу. Ми хочемо зробити цей крок разом — з медиками, пацієнтами і їхніми рідними. І дякуємо Міністерству охорони здоров’я за підтримку цієї важливої ініціативи.

Більше інформації шукайте на сайті http://reanimation.in.ua

Читайте також

Новини / 6 Вересня 2019

Неякісні ліки? Напишіть офіційну скаргу

Детальніше
Новини / 8 Серпня 2019

Онкоспільноти у Facebook

Детальніше
Новини / 6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Детальніше
ВСІ НОВИНИ