fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Лікування світового рівня стає можливим в Україні завдяки вам!

У липні у найбільшій дитячій лікарні Львова – Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентрі – запрацював сучасний пересувний рентген-апарат. І тепер щорічно 500 дітей з різних регіонів отримуватимуть якісніше лікування.

Ми змогли купити це обладнання вартістю 2,1 млн грн завдяки вашій допомозі. Без вас лікарня і далі б користувалася апаратом 50-річної давнини.

З новим обладнанням лікарі безпечно робитимуть складні операції і прямо в палаті обстежуватимуть дітей, які не можуть ходити. Зокрема, рентген-апарат допомагає оперувати пухлини, встановлювати внутрішні протези, вчасно виявляти запалення легень — поширене і небезпечне ускладнення у онкохворих дітей.

Тисячі ваших благодійних внесків перетворилися на апарат, який допоможе вилікувати багатьох дітей. І це безцінно.

З початку минулого року це вже третя велика покупка обладнання для дитячих лікарень. Разом з лікарями і родинами підопічних ми дякуємо вам за добрі серця і постійну допомогу. Життя дітей змінюєте ви!

Читайте також

ВСІ НОВИНИ