fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Лікування світового рівня стає можливим в Україні завдяки вам!

У липні у найбільшій дитячій лікарні Львова – Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медцентрі – запрацював сучасний пересувний рентген-апарат. І тепер щорічно 500 дітей з різних регіонів отримуватимуть якісніше лікування.

Ми змогли купити це обладнання вартістю 2,1 млн грн завдяки вашій допомозі. Без вас лікарня і далі б користувалася апаратом 50-річної давнини.

З новим обладнанням лікарі безпечно робитимуть складні операції і прямо в палаті обстежуватимуть дітей, які не можуть ходити. Зокрема, рентген-апарат допомагає оперувати пухлини, встановлювати внутрішні протези, вчасно виявляти запалення легень — поширене і небезпечне ускладнення у онкохворих дітей.

Тисячі ваших благодійних внесків перетворилися на апарат, який допоможе вилікувати багатьох дітей. І це безцінно.

З початку минулого року це вже третя велика покупка обладнання для дитячих лікарень. Разом з лікарями і родинами підопічних ми дякуємо вам за добрі серця і постійну допомогу. Життя дітей змінюєте ви!

Читайте також

ВСІ НОВИНИ