fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
16 Квітня 2019

Як наші підопічні отримують незареєстровані ліки

Щоб допомогти онкохворій дитині одужати, багато людей об’єднують зусилля. Лікарі, волонтери, благодійники, команда фонду. Інколи доводиться не спати ночами.

Цими вихідними ми серед ночі зустрічали в Борисполі наших волонтерів. Вони привезли цінний вантаж — упаковки ліків, які дадуть шанс на одужання нашим підопічним.
Саме так, з волонтерами та літаками потрапляють до України препарати, які не зареєстровані в нашій країні і продаються лише в аптеках за кордоном. Вони потрібні дітям, щоб жити, чекати зазвичай часу немає, і щоразу покупка стає викликом.

Коли дитині призначають препарат, що не зареєстрований в Україні, батьки звертаються до нашого фонду із рецептом. І запускається ланцюжок «швидкої допомоги».
Ми просимо наших волонтерів в Австрії, Франції, Італії, Ізраїлі перевірити, чи є у вільному продажу такий препарат і скільки він коштує. Потім ми обираємо найбільш оптимальний варіант — той, де вартість ліків найменша, а привезти їх можуть найшвидше. А потім шукаємо благодійників, які зможуть передати гроші волонтерам або напряму оплатити рахунок закордонної аптеки.

Волонтери купують препарати і привозять їх до України — 5 упаковок кожного препарату як особисті речі, тому що за більшу кількість на митниці потрібно сплачувати 20% ПДВ.

Ми дуже вдячні кожному, хто бере участь в цьому складному процесі. Волонтерам, що приділяють свій час пошуку аптек, покупці ліків. Дякуємо всім благодійникам, які допомагають оплачувати ліки. Багато людей беруть на себе великі витрати, адже такі препарати коштують сотні, а інколи і тисячі євро за ампулу. Наприклад, минулого року фінансова група ICU за ініціативою керуючих партнерів та акціонерів Костянтина Стеценка і Макара Пасенюка напряму оплатила закордонній аптеці рахунок на суму 23 тис. євро. Цього року компанія оплатила ще один рахунок, на 37,5 тис. євро. Ліків, придбаних на ці кошти, вистачить дітям на три місяці.

Зміни у даному процесі відбуваються, але для цього потрібен час. А тут і зараз є діти, яким потрібні поки що не зареєстровані ліки. А нам потрібна допомога волонтерів і благодійників.

Якщо ви мешкаєте в Ізраїлі, Австріі, Франції, Італії або інших європейських країнах і готові купувати для дітей ліки, будь ласка, заповніть анкету на сайті фонду та приєднуйтесь до нашої команди волонтерів: https://bit.ly/2IwyKag

Ми також відкриті до співпраці з благодійниками, які зможуть покрити витрати на незарестровані ліки і дати дітям шанс перемогти хворобу.

Ця тема є справді важливою і потребує вирішення на системному рівні. Про нашу роботу у цьому напрямку ми будемо розповідати вам і надалі у наших публікаціях.

Читайте також

Новини / 12 Вересня 2019

Тренінг з розвитку навичок спілкування для медиків

Детальніше
Новини / 1 Липня 2019

Реанімації відкриті для відвідувачів. Шукайте на вході плакати

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
ВСІ НОВИНИ