fbpx

Твої 50 грн підтримають освітню програму для медиків

Допомогти
12 Вересня 2019

Тренінг з розвитку навичок спілкування для медиків

Присвятити вихідний розвитку навичок спілкування? Легко! Лікарі і медсестри здатні і не на таке!

Минулої суботи завідувачі дитячих онковідділень, лікарі, медсестри з “Охматдиту”, Національного інституту раку і дитячої лікарні на Волині разом з командою нашого фонду і мамою онкохворої дитини зібралися на безкоштовному тренінгу “Ефективна комунікація в житті і роботі”, який провів Юрій Чертков, засновник Агентства Медицинського Маркетингу.

Вміння спілкуватися — так, щоб тебе чули, щоб отримувати бажаний результат і не травмувати своїми словами — вкрай важливо для кожного медика. І це безцінно, коли лікарі і медсестри завзято вчаться такому спілкуванню і одразу ж використовують на практиці те, чому навчилися.

Такі тренінги допомагають медикам створювати у своїх відділеннях атмосферу, дружню до хворих дітей і їхніх близьких. Ця атмосфера додає родинам сил боротися з хворобою.

Саме для того, щоб допомогти лікарям розвиватися і розвивати сферу дитячої онкології, у фонді є освітня програма для медиків. Ми допомагаємо лікарям брати участь у важливих стажуваннях і конференціях, а також разом з партнерами організовуємо тренінги з розвитку важливих навичок.

“Проблема навчання в медицині дуже актуальна, і йдеться не тільки про професійні якості — над ними, напевно, кожен спеціаліст працює — але і якісь загальні речі з управління, взаєморозуміння, спілкування, взаємопідтримки. Це те, чого дуже не вистачає. Тому такі тренінги дуже потрібні”, — говорить нейрохірург з Луцька Михайло Ловга.

 

Ми ще раз дякуємо Юрію Черткову і його агентству за корисний тренінг, а компанії Ciklum International — за безкоштовно наданий затишний і зручний простір. Ваша допомога дуже важлива!

Читайте також

Новини / 6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
ВСІ НОВИНИ