fbpx
Ми в «Таблеточках» завжди шукаємо способи покращити досвід допомоги онкохворим дітям. У зв’язку з цим 16 січня 2023 року ми оновили Політику приватності, а саме додали інформацію про збір даних через сайти партнерів (розділи 2 і 5). Ознайомитися з оновленою версією Політики можна тут. x

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн підтримають психологічну службу

Допомогти
3 Травня 2018

У Київському обласному онкодиспансері запрацювала психологічна служба для сімей і персоналу

У відділенні дитячої онкогематології Київського обласного онкодиспансеру фонд відкрив психологічну службу для дітей, батьків і медперсоналу.

Важливо, щоб в лікарні поруч з родиною був психолог, який допоможе зняти емоційне напруження і прийняти діагноз, адаптуватись до нових умов життя. А лікарям важливо отримувати професійну психологічну підтримку для профілактики вигорання.

Від цього певною мірою залежить успіх лікування, те, наскільки довірливою і плідною буде співпраця лікарів, батьків і дитини під час боротьби з онкологією.

Психологічна служба складається з куратора та волонтерів-психологів. Вони організовують індивідуальні і групові заняття, для дітей це казкотерапія, арттерапія.

Також можна отримати екстрену допомогу. Якщо мама почувається неспокійно, тепер їй є з ким поговорити про свої тривоги.

Відділення онкогематології – перше. В планах – розширення роботи служби на інші онковідділення, в яких немає штатного психолога.

Рак виліковний. Його можна перемогти, і для цього потрібні не тільки ліки, але і багато сил. Потрібні правильні слова, які дадуть ці сили. Саме тому ми відкрили психологічну службу. І вдячні всім, хто долучився до її створення.

Дякуємо Катерині Горішній, яка взяла на себе відповідальний обов’язок куратора. Дякуємо Лєрі Данченко за її Лондонський марафон, під час підготовки до якого Лєра збирала гроші на запуск служби.

Допомагати – це бути поруч у найскладніші моменти життя.

 

Фотограф Костянтин Голінченко

Читайте також

Новини / 4 Лютого 2020

«Об’єднати зусилля всіх» — «Таблеточки» взяли участь у брифінгу у Верховній Раді з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

Детальніше
Новини / 27 Травня 2019

Фонд став асоційованим членом Міжнародного союзу боротьби з раком

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
ВСІ НОВИНИ