fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

З 1 червня запрацювала оновлена програма МАУ «Під крилом». Тепер кожен учасник Panorama Club може передати свої милі на благодійність і допомогти хворим дітям з батьками та лікарями полетіти на лікування за кордон.

Разом з нашим фондом партнерами програми стали проект телеканалу 1+1 «Здійсни мрію» та Центр дитячої кардіології і кардіохірургії.

Партнери програми зможуть купувати для своїх підопічних авіаквитки і використовувати зібрані милі в якості знижки з розрахунку 100 благодійних миль = 1 долар.

А вже зараз завдяки авіакомпанії на рахунку кожного партнера є по 100 000 благодійних миль.

Ми дякуємо за таке важливе оновлення і запрошуємо кожного долучитися до допомоги. Перерахувати милі на благодійність можна в онлайн-кабінеті на сайті авіакомпанії.

Подорожуйте з МАУ і даруйте крила тим, кому це життєво необхідно!

Читайте також

Акції / 10 Вересня 2019

Благодійність замість квітів. Більше 650 000 грн на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
Новини / 28 Березня 2019

Як благодійнику не стати жертвою шахраїв

Детальніше
ВСІ НОВИНИ