fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
13 Лютого 2019

Юридична компанія Asters посилює підтримку фонду

У 2019 році фонд активно працюватиме над системними змінами, щоб онкохворі діти отримували допомогу швидше, вищої якості і з меншими витратами для родин і благодійників. 

Це стало можливим завдяки тому, що найбільша юридична компанія в Україні «Asters» збільшила обсяг допомоги фонду. З початку року «Asters» надає нам повну юридичну підтримку в напрямку розвитку законодавства. 

 

Радник компанії Вікторія Подворчанська разом з нашою командою працює над вирішенням низки важливих задач, серед яких впровадження ефективного обліку та реєстрації онкохворих дітей, скасування ПДВ на ввезення незареєстрованих ліків, розвиток трансплантації кісткового мозку в Україні, поліпшення умов для благодійної діяльності, удосконалення системи вищої медичної освіти і підвищення кваліфікації за напрямками дитячої онкології, гематології, паліативної допомоги і реабілітації.

Вікторія також посилюватиме участь фонду в роботі над підзаконними актами, які допоможуть забезпечити і контролювати вільний допуск відвідувачів до реанімацій; працюватиме над пропозиціями для удосконалення процесу направлення громадян на лікування за кордон.

Також експерти «Asters» регулярно допомагають фонду з розробкою договорів, наданням юридичних консультацій з податкових, валютних, трудових та інших питань.

Щоб фонд міг впроваджувати системні зміни у сфері дитячої онкології, потрібна регулярна юридична підтримка. Коли юридична компанія допомагає безкоштовно, це зберігає в бюджеті фонду сотні тисяч гривень. А значить, ще більше внесків благодійників йдуть на допомогу дітям «тут і зараз»: на ліки, витратні матеріали, роботу психологів.  І ми дуже вдячні нашому партнеру за таку надійну підтримку команди і наших підопічних.

Читайте також

Новини / 1 Липня 2019

Реанімації відкриті для відвідувачів. Шукайте на вході плакати

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
Новини / 4 Лютого 2019

Всесвітній день боротьби проти раку 2019

Детальніше
ВСІ НОВИНИ