fbpx

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
13 Лютого 2019

Юридична компанія Asters посилює підтримку фонду

У 2019 році фонд активно працюватиме над системними змінами, щоб онкохворі діти отримували допомогу швидше, вищої якості і з меншими витратами для родин і благодійників. 

Це стало можливим завдяки тому, що найбільша юридична компанія в Україні «Asters» збільшила обсяг допомоги фонду. З початку року «Asters» надає нам повну юридичну підтримку в напрямку розвитку законодавства. 

 

Радник компанії Вікторія Подворчанська разом з нашою командою працює над вирішенням низки важливих задач, серед яких впровадження ефективного обліку та реєстрації онкохворих дітей, скасування ПДВ на ввезення незареєстрованих ліків, розвиток трансплантації кісткового мозку в Україні, поліпшення умов для благодійної діяльності, удосконалення системи вищої медичної освіти і підвищення кваліфікації за напрямками дитячої онкології, гематології, паліативної допомоги і реабілітації.

Вікторія також посилюватиме участь фонду в роботі над підзаконними актами, які допоможуть забезпечити і контролювати вільний допуск відвідувачів до реанімацій; працюватиме над пропозиціями для удосконалення процесу направлення громадян на лікування за кордон.

Також експерти «Asters» регулярно допомагають фонду з розробкою договорів, наданням юридичних консультацій з податкових, валютних, трудових та інших питань.

Щоб фонд міг впроваджувати системні зміни у сфері дитячої онкології, потрібна регулярна юридична підтримка. Коли юридична компанія допомагає безкоштовно, це зберігає в бюджеті фонду сотні тисяч гривень. А значить, ще більше внесків благодійників йдуть на допомогу дітям «тут і зараз»: на ліки, витратні матеріали, роботу психологів.  І ми дуже вдячні нашому партнеру за таку надійну підтримку команди і наших підопічних.

Читайте також

Новини / 1 Липня 2019

Реанімації відкриті для відвідувачів. Шукайте на вході плакати

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
Новини / 4 Лютого 2019

Всесвітній день боротьби проти раку 2019

Детальніше
ВСІ НОВИНИ