fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
18 Вересня 2019

Свято Переможців 2019

Рак виліковний!

Цієї неділі 150 сімей з усієї України довели це власним прикладом на нашому третьому Святі Переможців.

Родини разом з командою фонду, волонтерами, лікарями і психологами святкували перемогу дітей над раком. Хтось з переможців ще зовсім малий і несміливо спостерігав за святом на руках у батьків, як дворічний Давид. А хтось вже встиг стати дорослим і свою хворобу згадував з усмішкою, як 16-річна Валя.

Свято Переможців — це місце, де завжди багато сміху, обійм, солодощів і надихаючих дитячих виступів. Буває, тут зустрічаються діти, які колись лікувалися в одному відділенні і навіть одній палаті.

Цього року на завершення свята переможці раку спроектували «Добру лікаріню» — лікарню, в якій діти не втрачають дитинство. А ще — написали листи в майбутнє і пообіцяли виконати свої мрії.

Це свято — для кожного, хто стояв за спиною онкохворих дітей і допомагав їм одужувати. І ми безмежно вдячні всім, хто долучився до організації і зробив це свято теплим і дуже красивим.

 

Фото: Катерина Лащикова, Костянтин Голінченко

Читайте також

Новини / 6 Вересня 2019

Неякісні ліки? Напишіть офіційну скаргу

Детальніше
Новини / 8 Серпня 2019

Онкоспільноти у Facebook

Детальніше
Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
ВСІ НОВИНИ