fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
6 Вересня 2019

Неякісні ліки? Напишіть офіційну скаргу

Онкохворій дитині потрібно багато ліків, часом дуже дорогих. Інколи лікарі відмовляються використовувати деякі препарати-дженерики, закуплені за рахунок держави або лікарні. Причина, за словами лікарів, — побічні реакції у дітей або неефективність.

У таких випадках лікарі або батьки просять нас купити оригінал препарату або більш якісний дженерик.

Насправді будь-який препарат може викликати побічні реакції. І, звісно, не можна ризикувати здоров’ям дитини. Тому ми завжди готові допомогти дітям і купити інший препарат.

Але ми вважаємо, що якість препаратів має перевіряти відповідна державна служба. Тому всі випадки побічних реакцій або недієвості ліків треба фіксувати офіційно.

Отже, ми переконливо просимо лікарів та батьків подавати скарги на препарати, які викликають побічну реакцію у дітей або які не діють, до Державного експертного центру.

Подати таку скаргу можна за посиланням:
bit.ly/2PSDMDk.

Також закликаємо лікарів публічно заявляти про неякісні ліки, аби це питання ставало на порядок денний суспільства.

Після подання скарги лікар або батьки можуть звернутися до нас із заявкою на покупку ліків та надати підтвердження свого листа до ДЕЦ (наприклад, скан документа). У такому випадку ми купимо потрібні ліки на заміну.

Зрештою це дозволить скасувати реєстрацію недієвих або неякісних ліків в Україні і лікувати дітей якісними ліками за державний кошт.

Якщо ви дитячий онколог/гематолог або у вашій родині є онкохвора дитина, будь ласка, поширте цей допис. Щоб ваші колеги та інші сім’ї онкохворих дітей знали про правило, за яким наш фонд купує ліки на заміну наявним в лікарні.

Читайте також

Новини / 8 Серпня 2019

Онкоспільноти у Facebook

Детальніше
Новини / 1 Липня 2019

Реанімації відкриті для відвідувачів. Шукайте на вході плакати

Детальніше
Новини / 15 Січня 2019

#HairForShare. Перуки для онкохворих дітей

Детальніше
ВСІ НОВИНИ