fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн підтримають психологічну службу в онковідділенні

Допомогти
8 Серпня 2019

Онкоспільноти у Facebook

Онкохворим дорослим дуже потрібна підтримка і спілкування з тими, хто пройшов або проходить через рак. Щоб відкрито ділитися страхом, болем і радістю перемог. Щоб відчувати, що на важкому шляху вони не наодинці.

 

 

Два роки тому Інесса Матюшенко з проекту Cancel/R зробила добірку спільнот для людей з онкологією. Сьогодні ми знову ділимося цією добіркою.

Cancel/R — емоційна та інформаційна підтримка для людей з онкологічними діагнозами. Є відкрита група Cancel/R (bit.ly/31nYRX0).

Soul Sisters – простір канцеросвіти та підтримки — громадська організація, яку створили переможці раку для онкохворих і їхніх близьких. Психологічна та емоційна підтримка, поширення інформації про рак.

Phoenix World. ONCO community (bit.ly/2tccYQV) — закрита група для підтримки людей, які лікуються або лікувалися від раку, та їхніх близьких.

Афина. Женщины против рака (bit.ly/31y43bd) — закрита група взаємодопомоги для жінок з онкодіагнозами і їхніх найближчих родичок.

MИ.onkoklub — сторінка з інформацією про онкологію і досвідом тих, хто лікувався або лікується від раку.

Адвокация пациентов (bit.ly/31pWZNK) – відкрита группа для захисту прав пацієнтів (не тільки з онкодіагнозами).

Рожева Стрічка України Благодійний Фонд (bit.ly/31nRyP5) — відкрита група для підтримки і обговорення лікування та реабілітації людей з онкодіагнозами.

 

Друзі, поділіться цією інформацією з тими, кому вона може бути потрібною.

Читайте також

Новини / 6 Вересня 2019

Неякісні ліки? Напишіть офіційну скаргу

Детальніше
Новини / 28 Березня 2019

Як благодійнику не стати жертвою шахраїв

Детальніше
ВСІ НОВИНИ