fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
8 Лютого 2019

Позиція фонду щодо блокування роботи МОЗ

Четвертий день Міністерство охорони здоров’я залишається без Міністра, його робота паралізована. Ми не можемо стояти осторонь такої ситуації. 

Блокування роботи Міністерства безпосередньо впливає на пацієнтів, серед яких — і наші підопічні онкохворі діти, які ризикують вчасно не отримати життєво важливі ліки проти раку або не полетіти на закордонне лікування.

Ми категорично проти того, щоб здоров’я, а в цьому випадку — і життя людей були під загрозою через неетичні методи політичної боротьби та усунення «незручних» людей. 

Ми вважаємо, що важливо якомога швидше відновити повноцінну роботу Міністерства, щоб реформування медичної системи не зупинялось, а люди отримували допомогу вчасно і в потрібному обсязі. Ми готові підтримувати рішення та ініціативи, які підуть на користь пацієнтам. І закликаємо усіх не бути байдужими і захищати свої права на здоров’я і життя.

Ми, як завжди, захищаємо інтереси своїх підопічних. Ми проти раку, проти маніпуляцій і проти неетичних рішень.

Читайте також

Новини / 1 Липня 2019

Реанімації відкриті для відвідувачів. Шукайте на вході плакати

Детальніше
Новини / 27 Травня 2019

Фонд став асоційованим членом Міжнародного союзу боротьби з раком

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
ВСІ НОВИНИ