fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн підтримають психологічну службу фонду

Допомогти
14 Вересня 2018

Підопічні за кордоном отримуватимуть більше допомоги психологів

Коли дитина потребує трансплантації стовбурових клітин або іншого лікування в чужій країні, це величезний стрес для всієї родини: мами, тата, а ще братиків і сестричок, які залишаються чекати вдома. «Хворіє» вся сім’я. Але ж дитині важливо бачити поруч із собою спокійних, впевнених у перемозі близьких.

Впоратись з емоційним виснаженням і страхами допомагають розмови з психологом.

Ми і раніше надавали консультації сім’ям за кордоном, але у нас був один психолог на два напрямки, і вона не могла спілкуватись з підопічними стільки часу, скільки їм було потрібно.

Тепер на закордонному напрямку працює окремий психолог. Родини отримують консультації не лише в кризових ситуаціях, а регулярно.

Коли сім’я стає підопічною програми закордонного лікування, координатор передає її контакти психологу. На цьому етапі відбувається знайомство, щоб батьки знали, до кого можна звертатись, якщо буде така потреба. 

Навіть якщо запиту на консультацію немає, психолог телефонує батькам раз на 10-14 днів, щоб поспілкуватись.

Ми поруч з родиною в Україні під час підготовки до закордонного лікування, під час самого лікування і після повернення додому. Завдяки психологу сім’я може сфокусуватись на найголовнішому, адаптуватись до нової ситуації і прожити її.

Допомагають не лише ліки. Але і впевненість, що поруч є той, до кого можна прийти у тривожні хвилини

Читайте також

Новини / 6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Детальніше
Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 25 Вересня 2018

Зустрічайте благодійні термінали фонду!

Детальніше
ВСІ НОВИНИ