fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
25 Вересня 2018

Зустрічайте благодійні термінали фонду!

У Києві з’явився ще один зручний спосіб допомогти онкохворим дітям – благодійні термінали, спільний проект ОщадбанкуMastercard і фонду «Таблеточки» за підтримки креативного агентства Leo Burnett Ukraine. Безконтактно, за кілька секунд можна зробити благодійний внесок у 50 грн.

На фото в терміналі – Ваня Сініцин. Веселий десятирічний хлопчисько, який обожнює ласощі і радіє дитинству. Три роки тому у нього був рак. Завдяки вашим пожертвам Ваня зміг вчасно полетіти на трансплантацію стовбурових клітин і стати переможцем.

Кожен внесок через благодійний термінал – шанс на перемогу для дітей, які зараз змагаються із страшною хворобою. Поки встановлено три пристрої, у жовтні планується запустити в роботу ще сім. Шукайте термінали за адресами:

ТЦ “Гулівер”

ТЦ “Дрімтаун”

вул.Хрещатик 7/11

Ставте лайк, що має значення! 

Читайте також

Новини / 29 Грудня 2018

Підсумки 2018 року

Детальніше
Новини / 5 Грудня 2018

Дякуємо волонтерам фонду!

Детальніше
Новини / 5 Листопада 2018

Благодійні термінали тепер в аеропорті Київ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ