fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
25 Вересня 2018

Зустрічайте благодійні термінали фонду!

У Києві з’явився ще один зручний спосіб допомогти онкохворим дітям – благодійні термінали, спільний проект ОщадбанкуMastercard і фонду «Таблеточки» за підтримки креативного агентства Leo Burnett Ukraine. Безконтактно, за кілька секунд можна зробити благодійний внесок у 50 грн.

На фото в терміналі – Ваня Сініцин. Веселий десятирічний хлопчисько, який обожнює ласощі і радіє дитинству. Три роки тому у нього був рак. Завдяки вашим пожертвам Ваня зміг вчасно полетіти на трансплантацію стовбурових клітин і стати переможцем.

Кожен внесок через благодійний термінал – шанс на перемогу для дітей, які зараз змагаються із страшною хворобою. Поки встановлено три пристрої, у жовтні планується запустити в роботу ще сім. Шукайте термінали за адресами:

ТЦ “Гулівер”

ТЦ “Дрімтаун”

вул.Хрещатик 7/11

Ставте лайк, що має значення! 

Читайте також

Новини / 29 Грудня 2018

Підсумки 2018 року

Детальніше
Новини / 5 Грудня 2018

Дякуємо волонтерам фонду!

Детальніше
Новини / 5 Листопада 2018

Благодійні термінали тепер в аеропорті Київ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ