fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн допоможуть дитині одужати

Допомогти
12 Лютого 2020

Парламентські слухання щодо Національної стратегії контролю онкозахворювань

12 лютого в парламенті народні депутати та фахівці нарешті обговорили ситуацію з раковими захворюваннями в Україні. Останні п’ять років країна жила без державної програми чи стратегії. Учасники парламентських слухань погодилися, що країні потрібна Національна стратегія контролю онкологічних захворювань до 2030 року.

«Таблеточки» вже співпрацюють із десятками фахівців з державного, медичного та громадського сектору над цим документом. Він визначає головні проблеми та способи їх вирішити: від ранньої діагностики до лікування раку в дорослих і дітей. До робочої групи зі створення стратегії увійшла наша директорка департаменту роботи з підопічними Юлія Ноговіцина:

«Ми дуже раді, що це питання нарешті піднімають на високому рівні в державі. Ми також тішимося, що з трибуни Верховної Ради України офіційно заявили про нашу мету – підвищити п’ятирічну виживаність онкохворих дітей до рівня 80%, як у багатьох країнах Євросоюзу. А в майбутньому, сподіваємось, і як у США – до 95%.

Також автори стратегії передбачили підвищення кваліфікації лікарів-онкологів, розвиток спеціалізованих онкологічних центрів, а також розвиток психосоціальної підтримки дітей та їх батьків під час лікування.

Після офіційної презентації в парламенті оцінку стратегії дадуть міжнародні спеціалісти Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді ми матимемо Національну стратегію контролю онкологічних захворювань до 2030 року, яка наближатиме нашу з вами спільну мету – щоб жодна дитина в Україні не помирала від раку».

Читайте також

Новини / 4 Лютого 2020

«Об’єднати зусилля всіх» — «Таблеточки» взяли участь у брифінгу у Верховній Раді з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

Детальніше
Новини / 27 Травня 2019

Фонд став асоційованим членом Міжнародного союзу боротьби з раком

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
ВСІ НОВИНИ