fbpx

Твої 50 грн допоможуть дитині одужати

Допомогти
4 Лютого 2020

Майже 60% людей занепокоєні раком – міжнародне дослідження

Більшість людей занепокоєна онкологічними захворюваннями.

Про це свідчать дані дослідження Міжнародного союзу по боротьбі з онкозахворюваннями, проведеному до Всесвітнього дня боротьби проти раку.

Участь в опитуванні взяли понад 15 000 людей у 20 країнах. 

Результати міжнародного дослідження показали, що загалом у світі спостерігається високий рівень обізнаності про рак.

Близько 70% опитаних зазначили, що намагаються знизити ризик виникнення онкології. Зокрема, збільшують споживання здорової їжі, зменшують вплив ультрафіолетових променів, обмежують або уникають куріння й тютюнового диму, вживання алкоголю й солодких напоїв.

Найчастіше серед факторів, що можуть підвищити ризик виникнення раку, люди називали вживання тютюну (63%), вплив шкідливих ультрафіолетових променів (54%) та тютюнового диму (50%). Найрідше – відсутність фізичних навантажень (28%), вплив певних вірусів чи бактерій (28%) та зайву вагу (29%).

84% опитаних заявили, що очікують рішучих дій від своїх урядів, коли справа стосується раку, а кожен третій вважає, що пріоритетне завдання влади – зробити доступними послуги з виявлення та лікування онкологічних захворювань.

«Восени минулого року почалася робота над Національною програмою контролю за онкологічними  захворюваннями, — розповіла директорка департаменту по роботі із підопічними фонду “Таблеточки” Юлія Ноговіцина. – Ми сподіваємося, що вона буде оперативно схвалена і реалізована. Це відразу має підвищити рівень одужання від раку серед дорослих та дітей».

 

Всесвітній день боротьби проти раку відзначається з 2000 року кожного 4-го лютого. Його мета — збільшити обізнаність населення щодо онкологічних хвороб, їх попередження та лікування.

Читайте також

Новини / 27 Травня 2019

Фонд став асоційованим членом Міжнародного союзу боротьби з раком

Детальніше
Новини / 17 Травня 2019

Оплачувати закордонне лікування підопічним стало простіше

Детальніше
Новини / 18 Травня 2018

Протипухлинний препарат дактиноміцин (Космеген) зареєстрували в Україні

Детальніше
ВСІ НОВИНИ