fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн допоможуть дитині одужати

Допомогти
18 Травня 2018

Протипухлинний препарат дактиноміцин (Космеген) зареєстрували в Україні

Відтепер батькам онкохворих дітей і благодійним фондам не треба шукати дактиноміцин за кордоном і витрачати великі гроші. Вже скоро він надійде до лікарень в рамках держзакупівель через Програму розвитку ООН в Україні.

Реєстрація дактиноміцину стала можливою завдяки спільній роботі Міністерства охорони здоров’я і пацієнтських організацій. Разом з нашим фондом над включенням препарату в номенклатуру держзакупівель працювали благодійний фонд «Запорука», Пацієнти України. Дякуємо вам, колеги!

Дактиноміцин є в міжнародних протоколах лікування, українські лікарі теж призначають його дітям. І тепер лікування дитячого раку стане більш доступним і ефективним.

Але чимало препаратів для онкохворих дітей все ще не зареєстровані в Україні. Тож не зупиняємось!

Читайте також

Новини / 20 Січня 2020

В «Охматдиті» провели першу операцію з новітнім ендоскопом, купленим за кошти благодійників

Детальніше
Новини / 6 Серпня 2019

Новий рентген-апарат для львівської лікарні

Детальніше
Новини / 1 Серпня 2018

88088: допомогти дітям тепер можна через СМС

Детальніше
ВСІ НОВИНИ