fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Іванка народилася на Івана.

Минулого літа дівчинка відсвяткувала п’ятиліття і радісно пішла до садочка та на секцію акробатики. А восени у неї з’явилися перші симптоми раку крові. З листопада дитина лікується в Київському обласному онкологічному диспансері.

Перші 40 днів лікування Іванка, яка ще нещодавно планувала сісти на шпагат, не вставала з ліжка. Зараз вона закінчує перший протокол хіміотерапії, а попереду ще один – високодозовий, тобто складніший. Але Іванка з родиною не падають духом.

Єдине, що Іванка сумує за старшою сестрою і татом, який за першої-ліпшої можливості намагається приїжджати з Броварів. А ще – за садочком, де без неї стільки цікавого і веселого.

Родина, лікарі та волонтери намагаються розважити дівчинку і в лікарняних стінах. Наприклад, своєї першої зими в лікарні Іванка з мамою вирізала сніжинки і дарувала їх кожній улюбленій медсестрі. А тепер готується робити янголів до Дня всіх закоханих. Днями тато зробив для неї паперовий годинник і тепер вона вчить таким чином цифри. “Скажіть який зараз час і я покажу!”. Так хочеться, щоб якомога скоріше настав час одужання для Іванки!

Дівчинка допитлива і разом з тим сором’язлива. Її цікавить все на світі, а особливо – люди. Вона не любить, коли її перебивають і лікарняні обмеження в харчуванні, а любить – танцювати й співати пісень, яким її навчила бабуся.

Іванка мріє, що після одужання вдома влаштують велике та гамірне свято, а на столі будуть солоні огірки, гриби і квашена капуста – усе, чого дівчинці зараз не можна.

Допоможіть Іванці та таким дітям, як вона, здійснити мрії.

І далі буде багато-багато-багато свят!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Сашко

Дякуємо, що допомагаєте таким дітям, як Саша, одужувати!

Детальніше
7 років

Ксенія

Семирічна Ксенія потрапила на лікування в Київському обласному онкологічному диспансері через рак крові.

Детальніше
14 років

Ілля

Ілля помер 28 вересня 2021 року. Світла пам'ять.

Детальніше
УСІ ДІТИ