fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Іванка народилася на Івана.

Минулого літа дівчинка відсвяткувала п’ятиліття і радісно пішла до садочка та на секцію акробатики. А восени у неї з’явилися перші симптоми раку крові. З листопада дитина лікується в Київському обласному онкологічному диспансері.

Перші 40 днів лікування Іванка, яка ще нещодавно планувала сісти на шпагат, не вставала з ліжка. Зараз вона закінчує перший протокол хіміотерапії, а попереду ще один – високодозовий, тобто складніший. Але Іванка з родиною не падають духом.

Єдине, що Іванка сумує за старшою сестрою і татом, який за першої-ліпшої можливості намагається приїжджати з Броварів. А ще – за садочком, де без неї стільки цікавого і веселого.

Родина, лікарі та волонтери намагаються розважити дівчинку і в лікарняних стінах. Наприклад, своєї першої зими в лікарні Іванка з мамою вирізала сніжинки і дарувала їх кожній улюбленій медсестрі. А тепер готується робити янголів до Дня всіх закоханих. Днями тато зробив для неї паперовий годинник і тепер вона вчить таким чином цифри. “Скажіть який зараз час і я покажу!”. Так хочеться, щоб якомога скоріше настав час одужання для Іванки!

Дівчинка допитлива і разом з тим сором’язлива. Її цікавить все на світі, а особливо – люди. Вона не любить, коли її перебивають і лікарняні обмеження в харчуванні, а любить – танцювати й співати пісень, яким її навчила бабуся.

Іванка мріє, що після одужання вдома влаштують велике та гамірне свято, а на столі будуть солоні огірки, гриби і квашена капуста – усе, чого дівчинці зараз не можна.

Допоможіть Іванці та таким дітям, як вона, здійснити мрії.

І далі буде багато-багато-багато свят!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Сашко

Дякуємо, що допомагаєте таким дітям, як Саша, одужувати!

Детальніше
7 років

Ксенія

Семирічна Ксенія потрапила на лікування в Київському обласному онкологічному диспансері через рак крові.

Детальніше
14 років

Ілля

Ілля помер 28 вересня 2021 року. Світла пам'ять.

Детальніше
УСІ ДІТИ