fbpx

До минулого літа Ксенія жодного разу не хворіла серйозно. Вона обожнювала друзів, займалась в англомовному театрі і готувалася до першого класу.

“Першим симптомом стала невисока температура, яка з’являлася ненадовго вночі, – пригадує її мама Лєна. Пізніше у дівчинки з’явилася втома, пітливість та невеликі синяки.

“Коли нам встановили діагноз, рак крові, – мені хотілося кричати всім баткам, що навіть невисока температура може бути ознакою серйозної хвороби” – розповідає Лєна.

Зараз Ксеня проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

За цей час дівчинка дуже подорослішала, хоча ще навіть не школярка. Рік тому її мама обійшла сім шкіл, щоб знайти найкращу для доньки, але піти в обрану Ксеня не встигла.

Допоможіть Ксенії та таким дітям, як вона, піти в школу цього року – підтримайте їхню боротьбу з раком.

І далі буде безтурботне щасливе дитинство!

Потрібна допомога

14 років

Ілля

Іллі 14, і вже сім років він займається музикою. Але улюблені заняття довелося призупинити – наприкінці минулого року у нього виявили рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
2 роки

Сашко

У дворічному Саші складно впізнати дитину, що хворіє практично від народження. У Саші багато енергії і жаги до життя. Лікарі вважають, що трансплантація кісткового мозку має шанс зробити його повністю здоровою дитиною.

Детальніше ДОПОМОГТИ
17 років

Інна

У Інни рак легень та мозку. Стримати хворобу і покращити її стан може дорогий лікарський препарат алектініб. Допоможіть Інні і таким дітям, як вона, отримати життєво важливі ліки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ