fbpx

До минулого літа Ксенія жодного разу не хворіла серйозно. Вона обожнювала друзів, займалась в англомовному театрі і готувалася до першого класу.

“Першим симптомом стала невисока температура, яка з’являлася ненадовго вночі, – пригадує її мама Лєна. Пізніше у дівчинки з’явилася втома, пітливість та невеликі синяки.

“Коли нам встановили діагноз, рак крові, – мені хотілося кричати всім баткам, що навіть невисока температура може бути ознакою серйозної хвороби” – розповідає Лєна.

Зараз Ксеня проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

За цей час дівчинка дуже подорослішала, хоча ще навіть не школярка. Рік тому її мама обійшла сім шкіл, щоб знайти найкращу для доньки, але піти в обрану Ксеня не встигла.

Допоможіть Ксенії та таким дітям, як вона, піти в школу цього року – підтримайте їхню боротьбу з раком.

І далі буде безтурботне щасливе дитинство!

Потрібна допомога

14 років

Ілля

Іллі 14, і вже сім років він займається музикою. Але улюблені заняття довелося призупинити – наприкінці минулого року у нього виявили рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
2 роки

Сашко

У дворічному Саші складно впізнати дитину, що хворіє практично від народження. У Саші багато енергії і жаги до життя. Лікарі вважають, що трансплантація кісткового мозку має шанс зробити його повністю здоровою дитиною.

Детальніше ДОПОМОГТИ
18 років

Інна

12 квітня 2021 року Інна померла. Співчуваємо родині дівчини.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ