fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

До минулого літа Ксенія жодного разу не хворіла серйозно. Вона обожнювала друзів, займалась в англомовному театрі і готувалася до першого класу.

“Першим симптомом стала невисока температура, яка з’являлася ненадовго вночі, – пригадує її мама Лєна. Пізніше у дівчинки з’явилася втома, пітливість та невеликі синяки.

“Коли нам встановили діагноз, рак крові, – мені хотілося кричати всім баткам, що навіть невисока температура може бути ознакою серйозної хвороби” – розповідає Лєна.

Зараз Ксеня проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

За цей час дівчинка дуже подорослішала, хоча ще навіть не школярка. Рік тому її мама обійшла сім шкіл, щоб знайти найкращу для доньки, але піти в обрану Ксеня не встигла.

Допоможіть Ксенії та таким дітям, як вона, піти в школу цього року – підтримайте їхню боротьбу з раком.

І далі буде безтурботне щасливе дитинство!

Дякуємо за допомогу

14 років

Ілля

Ілля помер 28 вересня 2021 року. Світла пам'ять.

Детальніше
2 роки

Сашко

Дякуємо, що допомагаєте таким дітям, як Саша, одужувати!

Детальніше
18 років

Інна

12 квітня 2021 року Інна померла. Співчуваємо родині дівчини.

Детальніше
УСІ ДІТИ