fbpx

Улюблена іграшка Ярослава – червона машина з драбиною і яскравими вогниками. Вдома у нього ціла колекція пожежних машин. Хлопчик мріє стати рятувальником і допомагати іншим. Та поки небайдужі допомагають самому Ярославові.

Вже три роки хлопчик бореться з раком крові. Наблизити його до одужання змогла трансплантація кісткового мозку. Донора знайшли у Німеччині завдяки Українському реєстрі донорів кісткового мозку.

Ярослав став десятим пацієнтом НДСЛ «Охматдит», який отримав неродинну пересадку.

У день виписки на нього чекав сюрприз – справжнісінька пожежна машина і рятувальники! Ярослав об’їхав навколо лікарні разом з рятувальниками й полив клумбу з пожежного рукава! 

На прощання хлопчик отримав ще одну машинку у свою колекцію. Вона нагадуватиме про цей важливий день на шляху до здорового дитинства і що заповітні бажання здійснюються.

Дитячі мрії повинні ставати дійсністю. Завдяки лікарям НДСЛ «Охматдит» здійснилися одразу дві мрії Ярослава: познайомитися з рятувальниками і завдати потужного удару по хворобі. Дякуємо, що завдяки вам діти продовжують мріяти!

Допоможіть таким дітям як Ярослав одужати, вирости і стати пожежниками, лікарями, перукарями, астрономами…

Зробіть благодійний внесок просто зараз – подаруйте їм шанс на одужання!

І далі буде!

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдану затісно в лікарняній палаті. Зараз хлопець проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері – у нього рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ