fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Улюблена іграшка Ярослава – червона машина з драбиною і яскравими вогниками. Вдома у нього ціла колекція пожежних машин. Хлопчик мріє стати рятувальником і допомагати іншим. Та поки небайдужі допомагають самому Ярославові.

Вже три роки хлопчик бореться з раком крові. Наблизити його до одужання змогла трансплантація кісткового мозку. Донора знайшли у Німеччині завдяки Українському реєстрі донорів кісткового мозку.

Ярослав став десятим пацієнтом НДСЛ «Охматдит», який отримав неродинну пересадку.

У день виписки на нього чекав сюрприз – справжнісінька пожежна машина і рятувальники! Ярослав об’їхав навколо лікарні разом з рятувальниками й полив клумбу з пожежного рукава! 

На прощання хлопчик отримав ще одну машинку у свою колекцію. Вона нагадуватиме про цей важливий день на шляху до здорового дитинства і що заповітні бажання здійснюються.

Дитячі мрії повинні ставати дійсністю. Завдяки лікарям НДСЛ «Охматдит» здійснилися одразу дві мрії Ярослава: познайомитися з рятувальниками і завдати потужного удару по хворобі. Дякуємо, що завдяки вам діти продовжують мріяти!

Допоможіть таким дітям як Ярослав одужати, вирости і стати пожежниками, лікарями, перукарями, астрономами…

Зробіть благодійний внесок просто зараз – подаруйте їм шанс на одужання!

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше
УСІ ДІТИ