fbpx

«Тая, де в тебе шило?» Так її питали коли вона була геть маленька. І дівчинка впевнено показувала, де воно ховається.

Непосидюча Тая обожнює ганяти на самокаті. От тільки після прогулянки мама несе самокат і Таю не додому, а на амбулаторну квартиру. Туди час від часу дівчинку відпускають лікарі.

Почалося все з бронхіту. Лікарні, безрезультатне лікування, обстеження і зрештою висновок лікарів: рак крові. Зараз дівчинка проходить лікування в «Охматдиті» і очікує на пересадку кісткового мозку від неродинного донора. Вона наблизить дівчинку до одужання і до її мрії повернутися додому.

А дома на Таю чекає сестра. Аня і Тая двійнята. Дівчата дуже сумують одна за одною, бо завжди були нерозлийвода. Щоразу, як вони зідзвонюються, Тая обов’язково питає що робила сестра і чим збирається займатися. Їй дуже бракує звичних дитячих забав. Лікарня зовсім не підходить для улюблених справ Таї. 

Коли дівчинка краще почувається і вони з мамою живуть на амбулаторній квартирі, Тая першим ділом йде на кухню. Бере стільчик, щоб у свої три з половиною діставати до високого столу. І починає. Рученята вправно розкачують тісто, додають начинку і з’єднують хвостики. Так з’являються Таїні фірмові пельмені.

Дівчинка мріє повернутися додому, щоб мати кухню у вільному доступі. Щоб бавитися з сестрою. Щоб бігати по траві в саду коло хати. Щоб нарешті обійняти тата. 

Допоможіть Таї та іншим дітям, що відважно борються з раком, повернутися додому. До близьких й дорогих серцю людей, до улюблених занять і до свого дитинства.

Підпишіться на щомісячний благодійний внесок просто зараз.

І далі буде!

Потрібна допомога

13 років

Вероніка

Вероніка померла 4 червня 2021 року. Співчуваємо рідним дівчинки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдану затісно в лікарняній палаті. Зараз хлопець проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері – у нього рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ