fbpx

Історія Соломії

Щоб виростити одну дитину, потрібне ціле село.

А щоб дістати для неї ОДНУ упаковку життєво необхідних ліків, інколи потрібні: один благодійний фонд, один посол, одна консулка, один відданий волонтер, один надійний помічник за кермом автівки і тисячі благодійників.

Купівля і доставка в Україну незареєстрованих ліків і до пандемії коронавірусу була проблемою, а зараз це щоразу перетворюється на маленький подвиг багатьох людей.

От і цього разу наш вірний та відданий волонтер Олександр Білаш вкотре за вісім років виручив нас – приділив свій час і заклав власні (!) кошти, щоб якнайшвидше викупити потрібний препарат у віденській аптеці.

Раніше він би просто передав його пасажирським рейсом до Києва, а зараз нам змогли допомогти тільки наші дипломати в Австрії – посол України Олександр Щерба та консулка Мирослава Зінкевич.

Дипломати знайшли надійну людину, яка машиною привезла в термосумці ліки в Україну,  і ось нарешті препарат в руках у трирічної Соломійки з Хмельниччини, яка проходить лікування в «Охматдиті». Дівчинка бореться з раком вже півроку. За цей час вона перенесла декілька блоків високодозної хіміотерапії і її важкі побічні явища – нудоту, стоматит, відсутність апетиту та сил.

Ліки повинні утримати дитину в ремісії та підготувати до родинної трансплантації кісткового мозку. Цей дорогий іноземний і поки що не зареєстрований в Україні препарат немає чим замінити – лікарі призначають його тільки тоді, коли інші препарати критично не підійшли дитині. Ось чому ми просто не могли його не привезти.

«Це наш останній ривочок на шляху до одужання! – говорить мама Соломійки, Лілія. – Дякую усім, хто допомагає Соломійці і таким дітям, як вона!»

Завдяки допомозі небайдужих людей наші підопічні отримують все необхідне для лікування: препарати, витратні матеріали, спеціальне харчування.

Підтримайте Соломію та інших дітей благодійним внеском – допоможіть їм боротися далі.

Дякуємо за допомогу

2 роки

Сашко

У дворічному Саші складно впізнати дитину, що хворіє практично від народження. У Саші багато енергії і жаги до життя. Лікарі вважають, що трансплантація кісткового мозку має шанс зробити його повністю здоровою дитиною.

Детальніше
14 років

Іра

У вересні 2019 року Ірі поставили діагноз – мієлоїдний гострий лейкоз, тобто рак крові. З того часу родина дівчинки пережила стадію заперечення діагнозу, невтішні прогнози лікарів і багато сліз. Зараз вона відновлюється після трансплантації кісткового мозку.

Детальніше
17 років

Тоня

Тоня вже вдруге перемогла рак. 25 січня 2020 року її виписали з лікарні після трансплантації кісткового мозку.

Детальніше
УСІ ДІТИ