fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Тоні

Я – Тоня. І ваш благодійний внесок допоможе мені одужати.

Мені 17 років. Я дуже весела і позитивна людина. У мене велика і дружна родина, яка допомагає мені боротися з раком. Вже вдруге.

Я вже 8 років без хвороби і її появи вже не очікувала, якщо чесно. Жила простим життям. Приходила волонтером в своє колишнє відділення, займалася там з дітьми, розповідала їм, як лікувалася сама, і що головне – це залишатися на позитиві.

Аж ось ми з друзями зайнялися спортом і у мене почало ламати все тіло, страшенно боліла спина, ставали ватяні ноги, ходити було важко. Вирішили викликати «швидку», і мене забрали в лікарню. Тиждень мені лікували радикуліт, а потім відправили в «Охматдит». Вранці ми здали аналізи, а вдень приїхали за результатами. Я хотіла зайти в кабінет до лікаря з мамою, але мене попросили почекати у коридорі. Тоді вже я все зрозуміла… Мама повернулася і сказала, що ми справилися один раз, впораємося і вдруге.

Зараз я живу з мамою в амбулаторній квартирі біля лікарні. Чекаю на курс імунотерапії, щоб увійти в ремісію. Найприкріше, що я не бачу, як ростуть мої молодші сестри і брат. Дуже хочу повернутися до них, гратися з ними, навчити їх читати і кататися на велосипеді, як мене вчив мій старший брат.

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ