fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У дворічному Саші складно впізнати дитину, що хворіє практично від народження. Саша має рідкісний вид анемії – Блекфена-Даймонда. 

Це означає, що гемоглобін хлопчика постійно падає і кожні 40-45 днів йому роблять переливання крові.

Анемія робить Сашка вразливим для усіх інших хвороб і позбавляє його спілкування з дітьми. Саша не ходить в садочок, а його головний товариш в іграх – сестра. 

Улюблена гра у Саші – пізнавати світ. Його найкраща забава – гуляти, досліджувати простір, дихати повітрям. 

Саша ніколи не сидить на місці, постійно ходить і бігає. Два ящики іграшок самотньо чекають його уваги.

Зараз Саша найбільше часу проводить в селі, де досліджує природу, а також – гусей, качок, собак, котів та інший тваринний світ.

У Саші багато енергії і жаги до життя. 

Лікарі вважають, що трансплантація кісткового мозку має шанс зробити його повністю здоровою дитиною. На це сподіваються і його батьки, для яких кожен день із останніх двох років – битва за життя.

Сашко підопічний програми закордонного лікування нашого фонду. Для нього вже шукають донора кісткового мозку у Італії. Там йому можуть зробити пересадку. Разом нам треба зробити так, щоб якомога швидше хлопчик почав “досліджувати” Верону.

Допомагайте Саші і іншим підопічним нашої програми закордонного лікування!

І далі буде багато подорожей!

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ