fbpx

Понад усе Саша хоче зустрітися зі своєю кішкою Кіті. «До неї мені можна, вона лиса», – каже Саша.

Після трансплантації кісткового мозку у дівчини багато обмежень. І контактувати з пухнастими друзями не їй можна. Але Саша вже достатньо зміцніла, щоб перейти на денний стаціонар – приходити в лікарню лише на процедури.

Це означає життя поза лікарнею. Вперше за 8 місяців. За довгих 8 місяців боротьби.

До того, як у Саші виявили рак крові, вона навчалася в художній школі та займалася вокалом. Але через хворобу довелося відмовитися від улюблених занять.

Викладачі з нетерпінням чекають на повернення Саші. Так само як і старший брат, який став донором кісткового мозку. Як однокласники й друзі. Як зовсім не пухнаста Кіті. І Саша теж хоче якомога скоріше зустрітися з ними.

Підтримайте Сашу та сотні онкохворих дітей, які щодня виходять на поле битви з хворобою.

 

І далі буде!

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Вероніка

Вероніка бореться з раком крові. Зараз вона готується до другого курсу хіміотерапії та очікує гарних новин від реєстру донорів – для одужання їй необхідна неродинна трансплантація кісткового мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ