fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Понад усе Саша хоче зустрітися зі своєю кішкою Кіті. «До неї мені можна, вона лиса», – каже Саша.

Після трансплантації кісткового мозку у дівчини багато обмежень. І контактувати з пухнастими друзями не їй можна. Але Саша вже достатньо зміцніла, щоб перейти на денний стаціонар – приходити в лікарню лише на процедури.

Це означає життя поза лікарнею. Вперше за 8 місяців. За довгих 8 місяців боротьби.

До того, як у Саші виявили рак крові, вона навчалася в художній школі та займалася вокалом. Але через хворобу довелося відмовитися від улюблених занять.

Викладачі з нетерпінням чекають на повернення Саші. Так само як і старший брат, який став донором кісткового мозку. Як однокласники й друзі. Як зовсім не пухнаста Кіті. І Саша теж хоче якомога скоріше зустрітися з ними.

Підтримайте Сашу та сотні онкохворих дітей, які щодня виходять на поле битви з хворобою.

 

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше
13 років

Вероніка

Вероніка померла 4 червня 2021 року. Співчуваємо рідним дівчинки.

Детальніше
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше
УСІ ДІТИ