fbpx

«Вона готувалася до ЗНО між блоками хіміотерапії. І так само між блоками хотіла їхати здавати. Але не склалося».

 

Два роки тому відмінниця Настя із Запоріжжя перейшла до 11 класу. Мама Лілія розповідає, що на першому дзвонику у вересні Настя вже точно знала, куди далі. Мріяла домагатися для людей правди, тому збиралася вчитися на адвоката.

А вже у жовтні життя перетворилося на ланцюжок прикрих, болісних «не склалося». 

Спочатку рак лімфовузлів зачинив у лікарні. Настя перейшла на дистанційну освіту і в палаті закінчила школу. Отримавши атестат, почала готуватися до ЗНО.

Минулого літа замість атестації довелося їхати до Києва, у високоспеціалізований «Охматдит» – у Насті стався рецидив, лікувати рак стало ще важче.

Загалом Настя перенесла 15 блоків хіміотерапії. Кілька препаратів не підійшли дівчині, пухлина починала рости знову.

Зараз залишається надія на останній з усіх можливих препаратів, який змушує імунну систему працювати і боротися з раковими клітинами. Він показує хороші результати, Настю навіть відпустили з відділення на квартиру.

Дівчина мріє, що одного дня нарешті повернеться додому, до улюбленого мопса Теони, до старшої сестри. Мріє про університет і адвокатуру. У 18 років складно відмовитись від мрій.

 

Препарат, якій дав Насті шанс на життя, купили дівчині ви. 

Будь ласка, підтримайте і інших дітей внеском. Давайте додамо їм сил, щоб «все склалося».

Потрібна допомога

14 років

Іра

Рік тому у вересні Ірі поставили діагноз – мієлоїдний гострий лейкоз, тобто рак крові. З того часу родина дівчинки пережила стадію заперечення діагнозу, невтішні прогнози лікарів, багато сліз. А зараз минуло 100 днів після трансплантації кісткового мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
2 роки

Сашко

У дворічному Саші складно впізнати дитину, що хворіє практично від народження. У Саші багато енергії і жаги до життя. Лікарі вважають, що трансплантація кісткового мозку має шанс зробити його повністю здоровою дитиною.

Детальніше ДОПОМОГТИ
17 років

Інна

У Інни рак легень та мозку. Стримати хворобу і покращити її стан може дорогий лікарський препарат алектініб. Допоможіть Інні і таким дітям, як вона, отримати життєво важливі ліки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ