fbpx
Ми в «Таблеточках» завжди шукаємо способи покращити досвід допомоги онкохворим дітям. У зв’язку з цим 16 січня 2023 року ми оновили Політику приватності, а саме додали інформацію про збір даних через сайти партнерів (розділи 2 і 5). Ознайомитися з оновленою версією Політики можна тут. x

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кого ви уявляєте, коли чуєте «дитина з онко»? Чарівних малюків або сором’язливих тінейджерів? Між тим, серед наших підопічних є вже й зовсім дорослі дівчата і юнаки.

Як-от Інна Драгун із Запоріжжя.

Інні 18 і вона вже четвертий рік бореться з раком легень, а віднедавна – і з раком мозку. Бореться з усіх сил.

Інну вісім місяців лікували від туберкульозу, вона пропустила випускний у 9-у класі і від неї відвернулися друзі. Потім вона перенесла операцію на легені, важкі хіміотерапії, втратила 10 кілограм ваги за 10 днів, отримала перелом хребта через тиск пухлини, а нещодавно у неї діагностували рак мозку.

Але вона не здалася.

У цьому їй допомагає сильний характер, родина, нові друзі, а ще – лікарський препарат алектініб. Він стримує ріст ракової пухлини. З ним дівчина почуває себе краще і може самостійно ходити.

Три упаковки цих ліків коштують 232 тисячі гривень. Для родини, де окрім Інни ще троє дітей, це не підйомно дорого.

А для нас з вами – посильно.

Допоможіть Інні і таким дітям, як вона, боротися з раком.

І далі буде!

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ