fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Насті сімнадцять. Вона закінчила школу і мріє про навчання в Ужгородському національному університеті.

А ще Настя закінчила стаціонарне лікування у відділенні трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит» і мріє про повернення в рідне місто.

У дівчини рак лімфатичної системи. Тривале лікування виснажило життєрадісну Настю. Через хворобу вона змушена була відмовитися від свого хобі – занять у спортзалі. А школу закінчувала дистанційно.

Рак підступно краде у дітей головний ресурс – час. Час на навчання, родину, дружбу, улюблені заняття.

Допоможіть Насті та іншим підопічним фонду отримати шанс на одужання й можливість розпоряджатися часом на власний розсуд, а не згідно з лікарняним графіком.

Підпишіться на щомісячний благодійний внесок за посиланням.

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше
УСІ ДІТИ