fbpx

Через місяць Лєрі виповниться чотири. Замість того, щоб бавитися улюбленими ляльками та динозаврами в садочку, вона розкладає іграшки на лікарняному ліжку. 

У Лєри рак крові. Дівчинка бореться з хворобою уже понад рік. Коли здавалося, що хворобу подолано, вона повернулася – стався дуже ранній рецидив.

Шанс на одужання давала лише трансплантація кісткового у відділенні НДСЛ «Охматдит». Доноркою для Лєри стала найрідніша людина – мама. 

Лікування Лєри дуже виснажило їх обох. 

Зараз мама з донечкою знаходяться на амбулаторній квартирі фонду – приходять в лікарню на процедури та обстеження. І сподіваються найближчим часом повернутися додому.

Підтримайте їх та інших батьків і дітей, які проходять складний шлях лікування – підпишіться на щомісячну допомогу.

І далі буде!

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдану затісно в лікарняній палаті. Зараз хлопець проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері – у нього рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ