fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Через місяць Лєрі виповниться чотири. Замість того, щоб бавитися улюбленими ляльками та динозаврами в садочку, вона розкладає іграшки на лікарняному ліжку. 

У Лєри рак крові. Дівчинка бореться з хворобою уже понад рік. Коли здавалося, що хворобу подолано, вона повернулася – стався дуже ранній рецидив.

Шанс на одужання давала лише трансплантація кісткового у відділенні НДСЛ «Охматдит». Доноркою для Лєри стала найрідніша людина – мама. 

Лікування Лєри дуже виснажило їх обох. 

Зараз мама з донечкою знаходяться на амбулаторній квартирі фонду – приходять в лікарню на процедури та обстеження. І сподіваються найближчим часом повернутися додому.

Підтримайте їх та інших батьків і дітей, які проходять складний шлях лікування – підпишіться на щомісячну допомогу.

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше
УСІ ДІТИ