fbpx

«Один, два…», – це Кирилко лічить розфарбовані зірочки на планшеті.

Йому майже три. Він любить розмальовки й машинки. А от перев’язки терпіти не може. Колись невдало знятий пластир породив страх перед лікарняними процедурами. Тому у відділені Кирилко мовчазний і похмурий. Але варто йому лишень вийти за межі лікарні, і це вже зовсім інша дитина – життєрадісна і дуже говірка.

Зараз хлопчик з мамою живе на амбулаторній квартирі, ходить в лікарню на обстеження та процедури і готується до трансплантації кісткового мозку. Вона дасть йому шанс остаточно побороти рак крові. Донором для Кирилка стане тато.

За татом хлопчик дуже сумує. Регулярні відеодзвінки не можуть замінити теплого живого спілкування. Уся родина підтримує Кирила у його боротьбі з хворобою. І дуже чекає на його одужання і повернення додому.

Підпишіться на щомісячну допомогу – підтримайте Кирилка та інших підопічних фонду.

Допоможіть дітям одужати і повернутися до своїх родин.

І далі буде!

Потрібна допомога

13 років

Вероніка

Вероніка бореться з раком крові. Зараз вона готується до другого курсу хіміотерапії та очікує гарних новин від реєстру донорів – для одужання їй необхідна неродинна трансплантація кісткового мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
5 років

Іванка

Минулого літа Іванка відсвяткувала п’ятиліття і радісно пішла до садочка та на секцію акробатики. А восени у неї з’явилися перші симптоми раку крові. З листопада дитина лікується в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ