fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Денис фанат свого самоката. Обожнює виконувати різні трюки та ганяти щодуху. Але останні пів року «залізний кінь» стоїть без діла. У хлопчика важка хвороба крові й на самокат сил нема. 

Денис мріє повернутися до активного життя, щоб продовжити заняття хіп-хопом, навчитися брейк-дансу і піти у школу – перший клас відклався через хворобу. 

У перервах між прийманням ліків та процедурами Денис грає в ігри на планшеті. Часто компанію йому складає двоюрідна сестра – грають онлайн і обмінюються останніми новинами. Доброго товариства Денису бракує повсякчас, бо усі друзі залишилися в рідному місті.

Щоб скоріше повернутися до звичного життя Денису та іншим підопічним фонду потрібна ваша постійна підтримка. Щомісячні внески є гарантією стабільної допомоги дітям.

Своєчасно придбані ліки та проведені обстеження, проживання на квартирах поблизу лікарні, психологічна підтримка – усе це стає можливим завдяки вашій щомісячній підтримці. 

Підпишіться #наТаблеточки просто зараз – оформіть підписку, щоб підтримувати таких дітей, як Денис, на кожному кроці їхньої боротьби.

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше
УСІ ДІТИ