fbpx
Ми в «Таблеточках» завжди шукаємо способи покращити досвід допомоги онкохворим дітям. У зв’язку з цим 16 січня 2023 року ми оновили Політику приватності, а саме додали інформацію про збір даних через сайти партнерів (розділи 2 і 5). Ознайомитися з оновленою версією Політики можна тут. x

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Денис фанат свого самоката. Обожнює виконувати різні трюки та ганяти щодуху. Але останні пів року «залізний кінь» стоїть без діла. У хлопчика важка хвороба крові й на самокат сил нема. 

Денис мріє повернутися до активного життя, щоб продовжити заняття хіп-хопом, навчитися брейк-дансу і піти у школу – перший клас відклався через хворобу. 

У перервах між прийманням ліків та процедурами Денис грає в ігри на планшеті. Часто компанію йому складає двоюрідна сестра – грають онлайн і обмінюються останніми новинами. Доброго товариства Денису бракує повсякчас, бо усі друзі залишилися в рідному місті.

Щоб скоріше повернутися до звичного життя Денису та іншим підопічним фонду потрібна ваша постійна підтримка. Щомісячні внески є гарантією стабільної допомоги дітям.

Своєчасно придбані ліки та проведені обстеження, проживання на квартирах поблизу лікарні, психологічна підтримка – усе це стає можливим завдяки вашій щомісячній підтримці. 

Підпишіться #наТаблеточки просто зараз – оформіть підписку, щоб підтримувати таких дітей, як Денис, на кожному кроці їхньої боротьби.

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше
УСІ ДІТИ