fbpx
Ми в «Таблеточках» завжди шукаємо способи покращити досвід допомоги онкохворим дітям. У зв’язку з цим 16 січня 2023 року ми оновили Політику приватності, а саме додали інформацію про збір даних через сайти партнерів (розділи 2 і 5). Ознайомитися з оновленою версією Політики можна тут. x

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Мама ще ніколи не бачила Славка з волоссям.

Він захворів, коли йому був лише рік і два місяці, і вже стільки само бореться з раком крові. За цей час він повністю втратив волосся тричі.

Перший раз Славко лікувався дев’ять місяців. Лікування йшло успішно і сильний малюк навіть під час високодозової хіміотерапії залишався активним, веселим, багато сміявся.

Хлопчика з мамою вже навіть виписали з Київського обласного онкологічного диспансеру додому і родина з чотирьох дітей і двох батьків нарешті возз’єдналася. Але за півтора місяця у Славка стався надранній рецидив – хвороба нанесла другий удар.

Тепер маленький Славко з мамою знаходяться в НДСЛ “Охматдит” і борються знову. Нещодавно хлопчику зробили трансплантацію кісткового мозку. Донором став його старший брат.

Допоможіть Славку і таким дітям, як він, у боротьбі з раком – зробіть благодійний переказ, щоб діти мали усі необхідні ліки.

І далі буде безтурботне дитинство!

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ