fbpx

Мама ще ніколи не бачила Славка з волоссям.

Він захворів, коли йому був лише рік і два місяці, і вже стільки само бореться з раком крові. За цей час він повністю втратив волосся тричі.

Перший раз Славко лікувався дев’ять місяців. Лікування йшло успішно і сильний малюк навіть під час високодозової хіміотерапії залишався активним, веселим, багато сміявся.

Хлопчика з мамою вже навіть виписали з Київського обласного онкологічного диспансеру додому і родина з чотирьох дітей і двох батьків нарешті возз’єдналася. Але за півтора місяця у Славка стався надранній рецидив – хвороба нанесла другий удар.

Тепер маленький Славко з мамою знаходяться в НДСЛ “Охматдит” і борються знову. Нещодавно хлопчику зробили трансплантацію кісткового мозку. Донором став його старший брат.

Допоможіть Славку і таким дітям, як він, у боротьбі з раком – зробіть благодійний переказ, щоб діти мали усі необхідні ліки.

І далі буде безтурботне дитинство!

Потрібна допомога

10 років

Катя

Вже протягом року сонячна Катя бореться з рецидивом раку крові. Зараз дівчинка переважно лікується вдома – приймає таблетки. Приїжджає в лікарню лише на процедури.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Ксенія

Зараз семирічна Ксенія проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері – у неї рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ