fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн допоможуть дитині у боротьбі з раком

Допомогти
2 Жовтня 2020

Запрошуємо на благодійний забіг DobroRun

Благодійний фонд “Таблеточки” у партнерстві з юридичною фірмою Asters проведуть найдушевніший забіг країни.

Головна особливість DobroRun – взяти участь у проекті можна з будь-якого місця України та світу в зручний час протягом двох днів з 24 по 25 жовтня 2020 р. Усі реєстраційні внески будуть перераховані на потреби онкохворих дітей – підопічних благодійного фонду “Таблеточки”. Зареєструватися і зробити свій благодійний внесок можна на dobrorun.tabletochki.org

DobroRun можна пробігти, пройти або подолати в інший спосіб. На вибір доступні дистанції для всіх рівнів підготовки: від 500 м для початківців до 25 км для справжніх профі. Також передбачена опція участі “Не біжу, але допоможу”, яка дозволяє долучитися до ініціативи, але не долати дистанцію. Щоб показати свою солідарність з дітьми, які борються з раком, учасники забігу також можуть взяти улюблену дитячу іграшку та подолати дистанцію разом із нею.

24-25 жовтня дві фан-зони DobroRun працюватимуть у Києві (на території ВДНГ та в парку “Наталка”), і зареєстровані учасники зможуть стартувати там. Долати дистанцію можна самостійно, або в команді – з сім’єю, друзями чи колегами, зберігаючи безпечну дистанцію на свіжому повітрі. Усі учасники, які зроблять благодійний внесок, за бажанням після забігу отримають медаль фінішера DobroRun поштою.

“Професія юриста накладає високі соціальні зобов’язання. Як і для будь-якого успішного бізнесу, для провідної юридичної фірми природньо приносити користь суспільству, – коментує старший партнер Asters Армен Хачатурян. – DobroRun – це інклюзивний проект не про спортивні змагання, а про добро і користь – як для здоров’я учасників забігу, так і для дітей, які потребують допомоги. Ми сподіваємося і очікуємо на підтримку цієї благодійної ініціативи з боку наших клієнтів, бізнес-партнерів, колег з юридичного ринку і загалом всіх друзів Астерс в Україні та закордоном”.

“Усі внески DobroRun будуть спрямовані на для придбання життєво необхідних ліків для українських дітей, які борються з раком. Держзакупівлі цих ліків провалилися і вже є дефіцит необхідних препаратів, – зазначає директорка зі стратегічних партнерств фонду “Таблеточки” Світлана Пугач. – Юристи Asters надають pro bono юридичні консультації нашому фонду з 2015 року. Ми дуже вдячні фірмі за підтримку команди фонду та наших підопічних. А також за надійне партнерство у досягненні великої мети – аби жодна дитина в Україні не помирала від раку”.

Читайте також

Акції / 20 Серпня 2020

«Благодійність замість квітів – 2020». Вітайте вчителів і допомагайте дітям з онко!

Детальніше
Новини / 21 Вересня 2019

“Я вже й забула, що хворіла”. Колишні онкохворі діти та їхні батьки розповідають, як це – перемогти рак

Детальніше
SuperTeam / 20 Грудня 2018

1 мільйон гривень для підопічних паліативної програми

Детальніше
ВСІ НОВИНИ