fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн допоможуть дитині боротися з раком

Допомогти
20 Серпня 2020

«Благодійність замість квітів – 2020». Вітайте вчителів і допомагайте дітям з онко!

Навчання – мрія більшості дітей, що хворіють на рак. Школа чи садок символізують дня них звичайне життя – спілкування з однолітками, дружбу, дитинство. Лікування від раку настільки важке, що більшість дітей не можуть навчатися навіть дистанційно. Та й навіть після одужання не одразу йдуть до школи чи садка.

Допоможіть дітям перемогти хворобу і скоріше повернутися до занять – візьміть участь у акції “Благодійність замість квітів”. Оберіть замість звичайних квітів віртуальний букет. На відміну від звичайного, він ніколи не зів’яне – усі кошти підуть на допомогу дітям з онко.

  • Обирайте букет від себе, класу, групи, школи чи садочка на shop.tabletochki.org.
  • У відповідь ми надішлемо вам привітальний сертифікат, який ви зможете роздрукувати чи просто переслати вашому викладачу.
  • Розкажіть про “Благодійність замість квітів” вашим рідним і друзям, поділіться інформацією у ваших шкільних групах та особистих соціальних мережах.

У попередні роки ми разом зібрали замість квітів до 1 вересня понад 1 мільйон гривень на боротьбу з дитячим раком. Завдяки цьому діти отримали найкращі ліки і сучасне обладнання, щоб швидше одужати і також піти до школи чи садка.

Давайте і в цьому році оберемо благодійність замість квітів.

Подаруйте те, що справді цінне.

Читайте також

Новини / 27 Квітня 2020

В Україні провели першу неродинну пересадку кісткового мозку

Детальніше
Новини / 21 Вересня 2019

“Я вже й забула, що хворіла”. Колишні онкохворі діти та їхні батьки розповідають, як це – перемогти рак

Детальніше
Акції / 10 Вересня 2019

Благодійність замість квітів. Більше 650 000 грн на допомогу дітям

Детальніше
ВСІ НОВИНИ