fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн підтримають підопічних паліативної програми

Допомогти
20 Грудня 2018

1 мільйон гривень для підопічних паліативної програми

Волонтерська кампанія на платформі SuperTeam за 8 місяців зібрала 1 млн гривень на допомогу підопічним паліативної програми!

Tatiana Grinuova долучила більше тисячі благодійників, щоб родини у найважчий період життя не залишились наодинці. Паліативна допомога — складна тема. Не всіх можна вилікувати, про це важко говорити, а ще важче — збирати кошти на допомогу. Таня змогла.

Тому що діти мають жити без болю, тому що батьки мають бути поруч і не думати, де взяти гроші на ліки. Тому що в родині має бути все необхідне для догляду за дитиною.

Таня говорила про це протягом 8 місяців. Бігала заради цих сімей марафони, ставила собі нові виклики, присвячувала дітям день народження. І знову нагадувала своїм читачам, що кожна гривня має значення.

Ми безмежно вдячні Тані за підтримку і наполегливість. Вдячні кожному, хто підтримав її кампанію. Упевнені, що приклад Тані надихне і вас. Створюйте свою кампанію на платформі SuperTeam, розповідайте про онкохворих дітей і об’єднуйте навколо себе найкращих і найщедріших людей у світі, адже кожен наш волонтер і благодійник саме такий.

Не чекайте нового року для нових викликів і добрих справ: дітям потрібна ваша допомога щодня, і сьогодні теж.

Читайте також

Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 13 Лютого 2019

Юридична компанія Asters посилює підтримку фонду

Детальніше
Новини / 29 Грудня 2018

Підсумки 2018 року

Детальніше
ВСІ НОВИНИ