fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн підтримають підопічних паліативної програми

Допомогти
20 Грудня 2018

1 мільйон гривень для підопічних паліативної програми

Волонтерська кампанія на платформі SuperTeam за 8 місяців зібрала 1 млн гривень на допомогу підопічним паліативної програми!

Tatiana Grinuova долучила більше тисячі благодійників, щоб родини у найважчий період життя не залишились наодинці. Паліативна допомога — складна тема. Не всіх можна вилікувати, про це важко говорити, а ще важче — збирати кошти на допомогу. Таня змогла.

Тому що діти мають жити без болю, тому що батьки мають бути поруч і не думати, де взяти гроші на ліки. Тому що в родині має бути все необхідне для догляду за дитиною.

Таня говорила про це протягом 8 місяців. Бігала заради цих сімей марафони, ставила собі нові виклики, присвячувала дітям день народження. І знову нагадувала своїм читачам, що кожна гривня має значення.

Ми безмежно вдячні Тані за підтримку і наполегливість. Вдячні кожному, хто підтримав її кампанію. Упевнені, що приклад Тані надихне і вас. Створюйте свою кампанію на платформі SuperTeam, розповідайте про онкохворих дітей і об’єднуйте навколо себе найкращих і найщедріших людей у світі, адже кожен наш волонтер і благодійник саме такий.

Не чекайте нового року для нових викликів і добрих справ: дітям потрібна ваша допомога щодня, і сьогодні теж.

Читайте також

Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 13 Лютого 2019

Юридична компанія Asters посилює підтримку фонду

Детальніше
Новини / 29 Грудня 2018

Підсумки 2018 року

Детальніше
ВСІ НОВИНИ