fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
15 Лютого 2019

Всесвітній день онкохворої дитини 2019

Діти в лікарні мріють. Стати письменниками і програмістами, побувати в Діснейленді і з’їздити на море. Побачити дельфіна. Покатати батьків на ракеті. З’їсти тістечко з однокласником.

Безліч щирих дитячих мрій, які мають здійснитися. Але для цього потрібно подолати хворобу. Потрібні ліки.

Щомісяця фонд допомагає 400 дітям. 17 онковідділень під нашою опікою отримують необхідні для лікування препарати і витратні матеріали. На все це потрібні кошти. А ще потрібна впевненість, що і завтра ці кошти будуть і ми зможемо допомогти кожній родині, яка до нас звернеться.

Саме щомісячні благодійні внески стають нашою опорою, і завдяки ним ми плануємо свою допомогу. 

Без вас нам не впоратись. Будь-яка ваша допомога цінна. І ми просимо вас підписатись на щомісячний платіж на користь наших підопічних.

30 грн — це день без нудоти для дитини. Ліки для хіміотерапії дуже агресивні і вони діють не лише на злоякісні клітини, але і на весь організм. Від них часто нудить, тому спеціальними препаратами лікарі полегшують стан дітей. Ми закуповуємо такі препарати щомісяця у великій кількості.

100 грн — флакон антибактеріального препарату, який захищає дитину від небезпечних зовнішніх інфекцій, поки імунна система не працює як треба. Завдяки вашому внеску ми будемо знати, що у однієї дитини на місяць вже гарантовано є один флакон.

До Дня онкохворої дитини ми запитали дітей у відділеннях, про що вони мріють. Дізнавайтеся про їхні мрії і допомагайте цим мріям здійснитися, підписавшись на щомісячний внесок на спеціальній сторінці на нашому сайті:
dreams.tabletochki.org

І пам’ятайте: маленької допомоги не буває. Дякуємо!

 

Дякуємо за розробку сторінки Alex Briukhovetskyi та The Moon

Фотограф: Анастасія Хендерсон

Читайте також

Донорство крові / 14 Червня 2019

Здайте кров. Подаруйте сили боротися за життя

Детальніше
Новини / 6 Червня 2019

Передавайте милі МАУ на допомогу дітям

Детальніше
Новини / 27 Травня 2019

Фонд став асоційованим членом Міжнародного союзу боротьби з раком

Детальніше
ВСІ НОВИНИ